Dublör Atlamalarını Tamamlayarak 500K GTA $ Kazanın ve Drop Zone’da Üçlü Ödül Kazanın

Bu hafta GTA Online, yerçekimine ve ölüme meydan okuyan adrenalin bağımlılarını kutluyor. Bir polis aracı heyecanlı bir yakın takip anındayken yüksek mesafeden paraşütle atlayıp bir dizi işaretten geçerek aracı atlayabilirsiniz. Sonuçta kazancın kimseye zararı yoktur.

Drop Zone’da 3 Kat GTA$ ve RP

Paraşütünüzü bağlayın ve havada sabit duran helikopterden kendinizi atın. İnişte ne yaparsanız yapın size kalmış – amacınız bölgeyi düşmanınıza karşı ele geçirmektir. Rakipleriniz de en az sizin kadar hızlı ve kızgın olacaklar. Yüzünüze çarpan rüzgara ek olarak, tüm hafta boyunca Drop Zone’dan üçlü GTA $ ve RP ile ayrılacaksınız.

Tüm Paraşüt Görevlerinde 2 Kat GTA$ ve RP, Bigness Jackal Kazağını Kazanın

Dom Beasley kendini her zaman her şeyden çok bir kontrol bağımlısı olarak tanımlar. Tüm hafta boyunca 2 Kat GTA $ ve RP kazanmak için haritanızdaki herhangi bir Paraşüt işaretine uğrayın veya Duraklatma Menüsü’ndeki Jobs listesi aracılığıyla Paraşüt Görevlerini açın – Bigness Jackal Kazağını 14 Nisan’a kadar ücretsiz olarak alacağınızdan söz etmeye bile gerek yok.

Atlamak konusunda endişeleriniz varsa, tüm Paraşütler, Paraşüt Çantaları ve Paraşüt Dumanı seçeneklerinin önümüzdeki yedi gün boyunca ücretsiz olduğunu unutmayın. Bu haber belki sizin atlamanıza yardımcı olur.

Dublör Atlama Bonusu

İster iki ister dört tekerlek üzerinde olun, bu hafta haritada herhangi bir 5 Akrobasi Sıçrayışı tamamlayarak, 14 Nisan’a kadar 500.000 GTA $ kazanın.

Motorcu Satış Görevlerinde, İşlerinde ve Mücadelelerinde İki Kat Ödül

Bazıları için yoldan yayılan ısı, asfaltın motor dumanlarıyla karışan kimyasal karışımı, eski bir şasi tarafından zar zor korunan kükreme, bir çift daracık kancanın sıkı kucaklaması – bunlar gerçek bir dublör manyağının ayırt edici özellikleridir. Bu deri montlu çılgınlar, 7 Nisan’a kadar Motorcu Satış Görevleri ve Motorcu İşleri ve Mücadelelerinde iki kat GTA$ ve RP kazanacaklar.

Bu Hafta Podyumda: İtali RSX

Bu hafta Diamond Casino’nun podyumundaki en büyük ödülü İtali RSX spor arabası. Bir spor arabada olan her şeyden fazlasına sahip bu arabayı hemen kazanma şansını yakalamak için kumarhanenin çarkını bir kez çevirin. Bana çıkmaz deme belki bu hafta kıyafet, para, rp, kumar jetonu yerine bu büyük ödülü kazanırsın.

İNDİRİMLER

Yukarıdaki ücretsiz Paraşüt gereçlerine ek olarak, bu hafta GTA Online oyuncularının araç koleksiyonunu bir üst seviyeye taşımasına yardımcı olacak Garajlar ve Hangarlar gibi gayrimenkuller ve ister bir helikopter, ister süratle otoyolda kayan hiper bir araba olsun birçok araç için indirimler GTA Online oyuncularını bekliyorlar.

Bütün Garajlarda %40 İndirim

Bütün Hangar ve Yükseltmelerinde %40 İndirim

Invetero Coquette D10’da %40 İndirim

Grotti Visione’da %40 İndirim

Nagasaki Outlaw’da %40 İndirim

Karin Sultan Classic’de %40 İndirim

Dinka Sugoi’de %40 İndirim

Buckingham Maverick’de %40 İndirim

Buckingham Howard NX-25’de %40 İndirim

Western Company Annihilator Stealth’de %30 İndirim

Buckingham Vestra’da %40 İndirim

Buckingham Valkyrie’de %40 İndirim

Western Company Cargobob’da %40 İndirim