Los Santos’ta bu hafta, herhangi bir veya tüm Import/Export satış görevlerine katılan oyuncular %25 GTA$ Bonus alacak, ayrıca korumalar ve İştirakçiler iki katına çıkacak maaşlar kazanacaklar. Bu tür bir paranın çekebileceği ısıdan endişe ediyorsanız, şanslısınız: tüm Merryweather Güvenlik telefon görüşmesi hizmetleri ücretsiz olarak mevcuttur.

Bu haftaki indirim, bonuslar ve ayrıntılar için okumaya devam edin.

Import/Export Satışlarında %25 GTA$ bonusu
22 Mayıs’a kadar Import/Export Satışı görevlerinde tüm yasadışı araba satışlarında %25 daha fazla GTA$ kazanın. Suç İmparatorluğunuzu yerlerden kurtarmak ve Araç Deponuzda çok sayıda araba olmasını istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

%25 Biker Businnes İndirimi
Motor işlerinizi canlı tutmak için yardıma ihtiyacınız varsa, tüm Biker Business Suppliesler %25 indirimlidir.

Merryweather Hizmetleri
Merryweather Güvenlik, sadece bir telefon kadar uzakta ve hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Belki bir Cephane Düşüşüne, bir Paralı Asker ekibine veya hedeflenen Airstrike ile tamamen hava saldırısına ihtiyacınız var. Belki bir teknede veya bir helikopterde dramatik bir kaçış yapmanız gerekir. Panik yok – küçük bir destek çağırma konusunda utanılacak bir şey yok. Basitçe iFruit’inizi kaldırın, Merryweather’ı çevirin ve onlara neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin.

Özel Kargo Depo İndirimi ve CEO’lar için %30’luk bir faydalanma
Import/Export ve kaçak işletmelerini kuran veya genişleten CEO’lar tüm Araç Kargo Depoları, Özel Kargo Depoları ve ilgili yükseltmelerinden %30 oranında faydalanabilir.