GTA Online’ın 15 Aralık’ta gelecek olan güncellemesi GTA Online: The Contract ile Franklin Clinton ve arkadaşlarının olduğu yeni bir hikayeye hazır olun.

GTA V’i bitirenler iyi bilirler: “Big One” mottosuyla başta Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton’ın olduğu soygun ekibinin büyük Union Depository soygunundan beri Franklin büyümeye devam etmiş ve Los Santos’un ünlü dolandırıcısı olmuş ve kendi hamlelerini yapmaya başlamış.

Yüksek toplum sorunlarına çözüm arayan Vinewood’un elit kitlesine hizmet veren yeni bir “ünlülerin çözüm ajansı” olan F. Clinton and Partner‘a hoş geldiniz.

Franklin’in iki şeye ihtiyacı var: güvenilir bir ortak ve lüks, yüksek profilli bir müşteri. GTA Online maceranızda sizi hiç unutmayan iş arkadaşınız – ve yeni hevesli esrar girişimcisi – Lamar Davis’in çağrısıyla birlikte, Franklin’in işi bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olan ortağı olabilirsiniz.

Bu arada şehrin diğer tarafında, DJ Pooh heyecan verici bir potansiyel müşteri hakkında Franklin’e ulaşıyor. Kim mi? Tabii ki ünlü bir hip-hop sanatçısı olan yakın arkadaşı Dr. Dre’den başkası değil!

Geçen yıl Cayo Perico’ya giderken aldığı, nonu yoldan döndürmek zorunda bırakan acil çağrısında, Dr. Dre’nin telefonunun sadece kayıp olmadığı, aynı zamanda yanlış ellerde olduğu öğrenilmişti. Sadece bu da değil, telefon aynı zamanda şehirdeki en önemli şeyi de içeriyor: Dr. Dre’nin en yeni, yayınlanmamış bir müziği! Bu, ajansınızın ihtiyaç duyduğu büyük bir fırsat olabilir.

Franklin’in eski mahallesinin kötü sokaklarından şehrin en ateşli partilerine, ahlaksız malikanelerden FIB ofislerine ve aradaki her yere kadar Los Santos’ta vahşi ve eğlenceli bir yolculuğa hazırlanın ve Dr. Dre’nin değerli parçalarını güvence altına almak ve gerçek sahiplerine geri vermek için uzman hacker Imani, Franklin’in köpeği Chop ile birlikte Franklin Clinton’ın ekibine katılın.

15 Aralık’ta GTA Online’a gelecek olan The Contract hakkında daha fazla bilgi için önümüzdeki günlerde haberlerimizi takip etmeye devam edin. Bazı çok özel konuk sunuculardan, derleme yeni bir radyo istasyonunun ayrıntıları, mevcutta türünün ilk örneği olan devasa güncellemeler dahil Dr. Dre’den tonlarca yeni ve yayınlanmamış özel parçalar ve etkileyici sanatçılardan oluşan bir kadronun dahil olduğu radyo istasyonları ve ellerini kirletmek isteyen oyuncular için seçilmiş görevler, yeni silahlar, araçlar ve dahası GTA Online oyuncularını bekliyor.