Girişimciler, izlenimler ve işe alınan silahların hepsi bu hafta çeşitli işletmeler, misyonlar ve modlar portföyündeki bonuslarla kazanç sağlayacak. LS gece hayatı sahnesi patlama yaratıyor. Şu andan itibaren 3 Haziran ve 5 Haziran arasında bir Gece Kulübü Satış Görevini tamamlayan kulüp sahipleri serin bir GTA $250K bonus kazanırken, tüm Gece Kulübü müşterileri bir haftalık açık bardan faydalanabilir. İletişim Görevi, Çifte Ödülleri karşılıyor, oyuncular sadece oynamak için dört adet ücretsiz DJ tees talep edebilirler.

Bu haftaki bonus ve indirimlerle ilgili tüm ayrıntılar için okumaya devam edin.

Madrazo Satış Misyonları ve Simeon Premium Deluxe Repo İş Misyonları da dahil olmak üzere, Tüm Temsilciler 5 Haziran’a kadar Double GTA $ ve RP ödeyeceklerinden, en güvenilir kişilerinize yapılan birkaç arama, bu hafta özellikle kazançlı çıkacaktır. (İletişim Görevi)

Occupy içinde, her şey çim aşağı gelir. Elbette, uçan bir saldırı bisikletinin etrafında yolunuzu bilmek zarar vermez, ancak dikkatinizi dağıtmayın. Hangi takımın daha fazla bölgeyi tuttuğu daha hızlı puan kazanır ve hedef skoru vuran ilk takım turu kazanır. Bölgeyi işgal edin ve Zafer kaçınılmazdır. Çift GTA$ ve RP kazanmak için Occupy oyununu tamamlayın.

En zor hedef, tüm katılımcılara çift GTA$ ve RP’yi doldurarak, karşıt tarafın işaretli oyuncusunu avlamak için iki takım görevlendiriyor. Diğer takımın sert hedefini öldürün ve bir hedef diğerini öldürmeyi başarırsa kendi bonus puanlarınızı koruyun.

Ne kadar ürün bastırdığınıza bakılmaksızın, Nightclub sahiplerine herhangi bir Nightclub Sell Mission ürününü başarıyla tamamlamak için bir kereye mahsus GTA $250K bonus verilir. GTA 250K komisyonunuz bir sonraki hafta giriş yaptığınızda (6 Haziran – 12 Haziran arasında) verilir.

Ve her susamış kulüp çocuğunun hayali bu hafta gerçekleşiyor, tüm kulüpler 5 Haziran’a kadar açık bar politikası izliyor. Herhangi bir Gece Kulübü’nü ziyaret ederken karaciğerinizin içeriğine odaklanın – ve zehirinizi ücretsiz olarak seçin.