GTA Online’da kuleye uğrama zamanı geldi, şimdi “Top Fun” gibi uzun zamandır hayran favorileri de dahil olmak üzere hava modları ve görev koleksiyonunun tümü 13 Mart’a kadar çifte ödül ödüyor. Ayrıca tüm Smuggler’s Cargo Sales’ta Double GTA $ kazanabilir, bir çift nadir oyun içi tees toplayabilir ve çeşitli uçaklarda, Hangarlarda ve Hangar olanaklarında indirim filosundan yararlanabilirsiniz.

Kuryeyi vurma derler – kurye kesinlikle adil bir oyundur. 2-4 takım, olabildiğince çok ganimet toplayıp gökyüzüne geri götürmek için gökyüzüne gidiyor. İş kapanışında en büyük süreye sahip olan kazanır, ama unutmayın: rakipleriniz her zaman iyi ve dürüst olamıyor. Dolandırıcı olduğu gibi istiflerinizi yağmalayabilir.

Top Fun üçlemesinde, bir avcı uçağı ekibi, hedeflerine ulaşmadan önce değerli kargo taşıyan kara taşıtlarındaki bir koşucu ekibini elimine etmelidir. Biri düştüğünde, geri adım atmazlar.

Hava Kuvvetleri’nin, ağır ateş alırken gökyüzüne doğru fırlıyor ve hedefine ne pahasına olursa olsun ulaşmak zorunda. Bir defans ekibi uçağı korumalı, bir saldırgan ekibi uçağı indirmeli.