Her iki oyun da son aylarda hiç olmadığı kadar çok oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Topluluğun GTA Online ve Red Dead Online için herhangi bir güncelleme beklediğini biliyoruz ve her iki oyununda önümüzdeki haftalarda heyecan verici güncellemeler alacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Red Dead Online’da, Salı günü için oyuncular büyük bir güncelleme bekleyebilir, 28 Temmuz oyuncuları yepyeni bir rolün parçası olarak -yeni bir rol, artı yeni bir Outlaw Pass, tonlarca topluluk- natüralizmin sırlarına tanıtacak yeni bir Sınır Takibi içeriyor. Artı yeni bir Outlaw Pass, topluluk tarafından talep edilen tonlarca özellik, düzeltme ve daha sonraki aylarda oynamak ve keşfetmek için çok daha fazlası.

GTA Online’a yönelik bir yaz güncellemeside geliyor ve oyunun tadını çıkarabileceğiniz muazzam deneyim dizisinden çeşitli yeni içeriklerin eğlenceli bir karışımını sunuyor.

Bu yılın ilerleyen vakitlerinde oyuncular, heyecan verici yeni uzantılar ve Red Dead Online’daki mevcut bir rolün arttırılması da dahil olmak üzere her iki oyun için daha büyük güncellemeler bekleyebilirler ve GTA Online için son aldığımız soygunları tamamen yeni yere taşıyan en büyük güncelleme.

Topluluk Geri Bildirimi

Resmi geri bildirim kanallarımız aracılığıyla yaptığınız gönderiler sayesinde, son güncellemelere Red Dead Online’daki müzik aletleri dahil olmak üzere çok sayıda talep edilen özellik ekledik, tüm işletmeleri GTA Online’daki Ana Kontrol Terminali üzerinden yürütme ve daha fazlası, önümüzdeki bir kaç hafta içinde önerileriniz oyunumuza girecek, bu nedenle lütfen GTA Online ve Red Dead Online geri bildirim sayfaları aracılığıyla bize iletmeye devam edin.

Ayrıca oyunlarımızın herkes için eğlenceli olmasını ve Modderlar, Cheat kullananlar, Hackerlar ve diğer oyuncuları taciz etmek isteyenlerden mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz.
Bu yıl şimdiye kadar her iki oyunda topluluk kurallarını ihlal eden yüz binlerce oyuncu hakkında harekete geçtik. Lütfen hem Red Dead Online hem de GTA Online için özel web raporlama araçlarımızla her türlü hileyi bildirerek topluluklarımızı güvenli ve eğlenceli tutmamıza yardımcı olun.


Her zaman olduğu gibi daha da fazlası yolda, bilgi için Newswire’a bağlı kalın.