11 Kasım’da GTA 5, PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’ye Geliyor!

Mayıs ve yaz ayları boyunca hem GTA Online hem de Red Dead Online için bir sürü yeni güncelleme yolda olacak ve bir dizi yeni öğe, yaşam kalitesi güncellemeleri ve çok daha fazlasıyla birlikte iki oyuna da hayranların en çok istediği eklemelerden birçoğunu getiriyor.

GTA Online

Los Santos’un otomobil kültürü, karışanlar olmadan sürüşlerini test etmek ve sergilemek isteyen araç tutkunlarıyla bir araya gelmek için performans yükseltmeleri ve modifikasyonlar, oyuncular için yeni fırsatlarla birlikte, büyük bir şekilde sokaklara geri dönüyor. Yenilenen ilgi, bölgeye yeni bir yeraltı arabası buluşmasının yanı sıra yerel yarış pistlerine de yeni eklemeler getiriyor – ve çalıntı araçlara olan istek hiç bu kadar yoğun olmamıştı.

Ekip üyeleri sokaklara çıkıp yeni listedeki en yeni araçları ele geçirirken, yazdan sonra yeni yarış türlerinde birbirinize meydan okuyun veya titizlikle değiştirilmiş bir kaçış aracının en iyi silahınız olacağı bir dizi çok parçalı soygun görevine katılın.

GTA Online’ın yaz güncellemesine hazırlanmanıza yardımcı olmak için, 27 Mayıs’ta GTA Online Stunt Series’e gelecek olan sekiz yeni Stunt Yarışı çok yakında geliyor. Bu yeni pistler, çeşitli araç sınıflarında dublör yarışçıları için bir dizi gerilim dolu bir heyecan sunacak.

Kısa bir süre sonra, fütüristik Deadline Modunun hayranları, Shotaro motosikletlerinin patlayıcı ışık iziyle rakiplerini yok edecekleri yedi yeni arenaya sahip olacaklar. Silahlı direniş dalgalarını ortadan kaldırmak hevesiniz fazlaysa, Survival Modu Los Santos ve Blaine County’de yeni yerlere kadar genişleyecek.

Red Dead Online

Önümüzdeki hafta, Red Dead Online, Gaptooth Breach’in kurak sınır karakolundan maden kasabası Annesburg ve Lagras bataklıklarına kadar beş eyalette ikonik konumlara yayılan sekiz yeni Yarış sunuyor. Yeni Standart Yarışların yanı sıra belirli bir parkurdaki tüm sinyal yangınlarından geçmek için en iyi yolu belirlemenin size bağlı olduğu yeni Açık Yarışlar ile at üstünde her türlü at yarışında yeteneklerinizi gösterin.

Veya hedefin at üstündeyken güvenilir yay ve okunuzla hedef kontrol noktalarını ortadan kaldıracağınız yeni Hedef ve Açık Hedef Yarışlarında gücünüzü gösterin. Tüm bu yeni yarışlar, 25 Mayıs‘ta tüm Red Dead Online oyuncularına sunulacak.

Red Dead Online’ın yaz güncellemesi, yeraltı suç dünyasına adım atmak isteyenler için dünya çapında çeşitli yeni görevler ekleyecek. Saint Denis’de, Angelo Bronte’nin güvendiği teğmen Guido Martelli, kendi suç şebekesini oluşturmak için çalışıyor; bu yüzden göz korkutma, yüz kızartıcı suçlar veya daha büyük, yüksek riskli soygunlar ile biniciler kanlı paralarını kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklar.

Dahası

GTA V ve GTA Online’ın genişletilmiş ve geliştirilmiş sürümleri, 11 Kasım 2021’de yeni özellikler ve daha fazlasıyla PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’ye geliyor. Ek bir bonus olarak – bu yaz GTA Online’a yapılan güncellemeler, oyuncular için hazır olduğunda bu genişletilmiş ve geliştirilmiş sürümlerden yararlanabilecekleri özel avantajlar içerecekler. Ayrıca, Rockstar Games’in GTA III’ün 20. yıldönümü şerefine, bazıları özellikle GTA Online oyuncuları için olarak, paylaşacakları daha da eğlenceli sürprizleri olacak.

GTA Online’ın bağımsız sürümü her iki platformda da oyunculara sunulacak olsa da, GTA Online’ın bu yeni bağımsız sürümü ilk üç ay boyunca yalnızca PlayStation 5 oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak. Ve PlayStation 4’teki PlayStation Plus üyeleri, her ayın başında GTA Online’ın PlayStation 5’teki çıkışına kadar her ay PlayStation Store’u ziyaret ederek 1.000.000 GTA$ ödüllerini almaya devam edecekler.