GTA Online ve Red Dead Online, rekoru büyük ödüller ve bonuslarla kutluyor!

Topluluğumuzun tamamına ve her iki oyunda da sahip olduğumuz inanılmaz oyunculara, hem GTA Online hem de Red Dead Online’da bayram sezonunda kırdıkları rekorlar için teşekkür ediyoruz. GTA Online’daki heist ekipleri, akrobatlar ve yarışçılardan Red Dead Online’ın içki kaçakçılarına, ödül avcılarına, tüccarlarına ve koleksiyoncularına, tüm herkese (Her iki dünyada kafasına göre takılıp kendi maceralarını yaratmaktan mutlu olan oyuncular da dahil.) en iyi oyuncu topluluklarından bazılarını oluşturmamıza yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sizler sayesinde GTA Online 7. yılına her zamankinden daha popüler bir şekilde girmek üzere. The Diamond Casino & Resort piyasaya sürülmesinin hemen ardından Temmuz ve Ağustos aylarında kırılan günlük, haftalık ve aylık ortalama oyuncu rekorlarını kırdıktan sonra Diamont Casio Heist’in Aralık ayında piyasaya sürülmesi bu rekorları bile altüst edip bayram dönemi boyunca hiç olmadığı kadar oyuncuyu tekrardan oyuna geri getirdi. Arka arkaya gelen bu iki şaşırtıcı güncelleme (GTA Online’ın gördüğü en büyük güncelleme) ayrıca Aralık 2019’u oyuncu sayısı açısından en büyük ayımız yaptı.

Ayrıca yıl boyunca GTA V içeriklerini oynayan, içerik oluşturan ve eleştiren tüm YouTuber’lara büyük bir teşekkür etmek istiyoruz. GTA V videoları ayrıca 12 Ocak 2020 tarihinde biten haftada beğeni ve yorum rekorları kırarken 2019, YouTube izlenmeleri açısından GTA V’in en büyük yılıydı. (Bizim şu ana kadarki en büyük 7 günlük periyodumuz olan 30 Aralık’tan 5 Ocak’a kadar olan süre de dahil.) Bu iki oyunun imkanlarını ve eğlencesini tüm dünya ile paylaşmada yardımcı olan bu kadar fazla içerik oluşturucusunun olduğunu görmek harika.

Bu arada, Red Dead Online’ın yabani açık alanları 2019’da betadan çıkarıldı ve biz daha iyi PvP mücadeleleri için animasyon hızlarını ve kontrolleri optimize ettikçe dinamik bir dünya olmak adına kendi yolunda ilerlemeye başladı. Yıl ilerledikçe, oyuncuların dünyanın içine girmek için daha fazla nedenleri oldu ve karakterleri, birçok Frontier Pursuits’in ilk dördünün tanıtımı ile aynı anda birden fazla rolde ilerlemelerini sağlarken yeni role özgü yetenekler, kıyafetler, silahlar ve diğer eşyaları da kazanmalarını da sağladı. Bu değişiklikler ve eklemeler Moonshiners güncellemesinin yayınlanmasının hemen ardından Red Dead Online’ın oyuncu sayısında yeni bir rekor kırmasına yardımcı oldu ve Ocak ayında tekrar bu sayıların üstüne çıktı.

İki farklı dünya şu anda canlı ve başarılı bir şekilde gelecek yıl boyunca görülecek yeni gameplay türleri, yeni hikayeler ve çok daha fazlası ile genişlemeye ve gelişmeye devam ettikçe bu yolculukta bize eşlik eden özel bir fan kitlesine sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

Bu gelişmeleri kutlamak için her iki oyunda da büyük bonuslar sunacağız:

GTA Online tüm zamanların en büyük para ödülü ile birlikte $2.000.000’a kadar bonus verecek. 30 Ocak’tan başlayarak 5 Şubat’a kadar olan periyotta oynayarak $1.000.000 kazanabilir ve 6 Şubat’tan 12 Şubat’a kadar olan periyotta oynayarak $1.000.000 kazanabilirsiniz.

Red Dead Online oyuncuları seçili rollere erişim, özel rol eşya hediyeleri ve daha fazlasını içeren bir dizi hediye alacak:

The Gunslingers’s Cache: Bir ücretsiz Schofield Revolver, bir ücretsiz Varmint Rifle ve 100 adet Split Point Revolver mermisi, 100 adet High Velocity Pistol mermisi, 100 adet Express Repeater mermisi, 100 adet Slug Shotgun mermisi ve 20 adet Explosive Rifle mermisi içeren Devastating Ammo Bundle almak için 28 Ocak ve 3 Şubat arasında oynayın.

The Bounty Hunter’s Kit: Bir bedava Ödül Avcısı lisansı, 25 adet Bolas, ve 25 adet Tracking Arrow almak için 4 Şubat ve 10 Şubat arasında oynayın.

2020’de gelecek hala daha çok şey var. İlk sırada GTA Online tüm yeni araç türlerini içeren açık tekerli yarış serisinin eklenmesi var. Dahası, yıl boyunca daha büyük güncellemeler ve birkaç sürpriz bekliyoruz.

Geçmişte değindiğimiz gibi Red Dead Online dünyası 2020’de de Frontier Pursuits konseptini ek roller, yeni görevler ve çok daha önemli güncellemelerle genişlettikçe büyümeye devam edecek.

İster uzun zamandır ortalarda olma veya daha önce oynama şansına sahip olmamış ol, kendinizi bu iki eşsiz dünyaya kaptırmak için daha iyi bir zaman yok. Bir kez daha bu yolculukta bize eşlik eden herkese içten teşekkürlerimizi sunarız.

En son güncellemeler ve daha fazlası için Rockstar Newswire’a bağlı kalın.