RC Bandito Races pint büyüklüğü pandemonisi, Los Santos ve Blaine ilçesinde genişler ve Fort Zancudo, Paleto Ormanı ve Vespucci İskelesi dahil olmak üzere yeni ve farklı konumlarda yedi ilave iz içerir:


RC – Kargo Kaos: Los Santos’ta cam daima yarı doludur. Mesela Elysian Island’ı ele alalım. Kötü korunan makinelerin ve rutin işyeri ölümlerinin ötesine bakın ve bazı uzaktan kumandalı kargaşalar için görkemli bir fırsat görün.


RC – Arena Turu: Arenada olur olmadık harekêtler arenada kalır. Ancak gerçekten bir skor belirlemeniz gerekiyorsa, bunu eski moda şeklinde yapın: bir RC Bandito’da binanın etrafında hızlıca tur atın.


RC – Pierless: Vespucci Pier, en sakin zamanlarda düşük seviyeli asit gezisi gibi hissediyor. Şeker ipi standını 30 mil / saat hızla hareket ettiren seğirmeli bir RC araba perspektifinden bakın ve bu zihinsel tutuşu gevşetmeye hazırlanın…


RC – Su Basıncı: Arazi Yasası Rezervuarındaki filtreleme sistemi silt, çöp, karayolu, hafif uçak ve insan kalıntılarıyla başa çıkmak için tasarlanmıştır. Uzaktan kumandalı arabalara ne dersiniz? Bulmanın bir yolu var.


RC – Turist Patikası: Paleto ormanı, eyaletteki herhangi bir yerden daha istilacı türlere ev sahipliği yapıyor. Listenin başında: RC arabaları ile moronlar bir kerede yeri doldurulamaz bir yaşam alanını yıkıyor.


RC – Görev Turu: Fort Zancudo’da radarın altına girmek istiyorsanız, iki seçeneğiniz var. Bunlardan biri C Şirketi’ndeki çocuklarla oldukça arkadaşça davranmayı, diğeri ise çitlere ve supercharged RC arabalarını tarayıcılarda gösterilemeyecek kadar küçük göstermeye çalışmak ve küçük gözükmek.


RC – Ayna Görüntüsü: Son aşamada hipsterizm neye benziyor? Mirror Park çevresinde yarışmak o kadar küçük ki arabaya giremezsiniz aslında içine giremezsiniz.

RC Bandito yarışları 16 Mart’a kadar Double GTA $ ve RP kazandıracak.

GTA Online’da mevcut olan Arena War Creator ile bir anda baskın bir kitle imha ve kitlesel eğlence mimarı olun .
Arena Contender araçlarından herhangi birini kullanarak, Future Shock, Apocalypse ve Nightmare stillerini kullanarak kendi Arena Araç Ölüm Maçlarını ve Arena Yarışlarını yarat. Özel aydınlatma teçhizatı ve arena donanımları hazırlayın ve arkadaşlarınızın neye sahip olduklarını söylediklerinde manyak kahkahalarınızı uygulayın.
Ek olarak, diğer saatlerin yanı sıra, Pegassi Oppressor Mk II ve Declasse Scramjet dahil olmak üzere, After After Hours araçları, diğer Creator modlarında kullanılabilir.
Ayrıca Yarış Yaratıcısında bir takım fikstürleri kaldırma yeteneğini de ekledik. Bir yarış noktasına bir kontrol noktası yerleştirdikten sonra, yol işaretleri, lamba direkleri ve daha fazlası dahil olmak üzere haritadan 25 öğeye kadar çıkartmak için Yerleşim Menüsündeki Fikstür Kaldırma aracını kullanın.