Stockpile’da, Los Santos ve Blaine County’nin üzerindeki gökyüzü, jet dumanlarıyla dağılmış ateş kırmızısı izlerin parıltısıyla coşuyor. Kokpitin içine dalarken, ganimet kazanırken ve güvenli bir şekilde ekibiniz ile üsse geri dönerken bu haftaki Üçlü Ödülleri kazanın.

Havadaki kargaşanın çeşitleri elbette bunlarla sınırlı değil. Jobs menüsünden Versus seçeneğini seçtikten sonra Air Force Zero hedefine saldıracağını mı yoksa onu koruyacağını mı seçebilirsin. Tabii tüm bunları yaparken 3x GTA$ ve RP sizin olacak! Ayrıca bir Lazer jetinin arkasına atlayıp Top Fun’daki bir kaçakçı takımını vurarak Üçlü Ödüller kazanacaksınız.

Gözü yükseklerde olanlar için karaborsadaki satışlarda herhangi bir Smuggler’s Run Sell görevini 15 Nisan’a kadar yapıp iki katı kazanç sağlayabilirsiniz.GTA$ Hediyesi
Bu ay boyunca tüm GTA Online oynayanlara 500.000$ hediye verdiğimizi de unutmayın. GTA Online’a girin ve oynayın, GTA $ yedi gün içinde otomatik olarak Maze Bank hesabınıza gönderilir.


J Lager Bira Şapkası
Bu hafta içinde 10 tane günlük görevi tamamlayın ve J Lager Bira şapkasını 1.000.000$ ile birlikte ücretsiz olarak kazanın!


Hava İndirimleri

Nervous Ron ile bir araya gelip hava karaborsalarındaki mallarınızı satmak ve işleriniz için uygun bir alana ihtiyacınız olacak. Tüm hangarlar ve ilgili yükseltmeler bu hafta indirimli olarak yeni alanınızı süslemek için birkaç uçan canavarla birlikte sizi bekliyor olacak.

Hangar, hangar düzenlemeleri ve eklentilerde %60 indirim!

LSIA Hangar A17, LSIA Hangar 1, Fort Zancudo Hangar 3499, Fort Zancudo Hangar 3497, Fort Zancudo Hangar A2, Hangar Stilleri, Aydınlatma, Zemin Grafikleri, Ofis Mobilyaları, Yaşam Alanları ve Atölyeleri içerir.

Buzzard Saldırı Helikopteri’nde % 50 İndirim

P-996 LAZER’de %60 İndirim


Araç İndirimleri

Eğer yerde kalmayı tercih ediyorsanız Los Santos’ta en çok satılan araçlardan % 50’sini almak için Legendary Motorsport’u ziyaret edin.

Principe Deveste Eight %50 İndirim

Benefactor Schlagen GT %50 İndirim


Twitch Prime İndirimleri

Twitch Prime ve Rockstar Games Social Club hesaplarını bağlayan Twitch Prime üyeleri Arena ZR380 ve MTL Cerberus’un tüm stillerinden % 75 indirim alacak. Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Twitch Prime’ı ziyaret edin ve kaydolun.
Önümüzdeki haftalarda GTA Online güncellemeleriyle ilgili daha fazla ayrıntı, en son özel etkinlikler, bonuslar ve indirimler için Social Club Etkinlikleri sayfasını ziyaret edin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteğe ulaşabilirsiniz.