Blue Jock Cranley Jumpsuit ve daha fazlası.

Şu sahneyi kafanızda canlandırın: bir hedefe bubi tuzaklı bir araç teslim etmekle görevlendirildiniz, rakipleriniz ise hayatınızı ve tehlikeye attığınızdan emin olmak için riske giriyor. Bahisler daha yüksek olmazsa, bir Hunting Pack galibiyet turundan çıkanlar 3X GTA$ & RP’yi eve götürecekler. Bu patlayıcılı bir sürüşe çıkmak için daha fazla sebep demek oluyor.

Ayrıca, 27 Mayıs’a kadar 10 Günlük Hedefi tamamlayarak 1.000.000$ bonus kazanın. Günlük Hedefleri Oyuncu Etkileşimi(Player Interaction) menüsünden bulabilirsiniz.


Stockpile Events

Bu olay özgür ruhunuz için biraz fazla takım çalışması gibi görünüyorsa, aracıyı aradan çıkartın ve bu hafta iki katı ödeyen Stockpile’deki yüksek irtifa it dalaşlarından kaçarken yükü kendiniz teslim edin.

Freemode Events

Harita üzerinde düzenli olarak beliren Freemode Event’leri üçlü ödüller verirken, tüm girişimci süpervizörler sağlam ödüller için tüm Mobile Operations Missions’ları tamamlayarak 2X GTA $ ve RP kazanabilir.


Cesur bir Amerikalı için dublör olmaktan daha iyi bir kariyer yok! 27 Mayıs’a kadar GTA Online oynayarak Blue Jock Cranley Jumpsuit’in kilidini açabilirsiniz. Yıldız pullu motosiklet ve rampa ayrı satılır.

BEDAVA 500.000$

Mayıs ayında hiç GTA Online oynamadıysanız, bir defalık 500.000$ hediye alabilirsiniz. 31 Mayıs’tan önce GTA Online oynayın ve hediye dolarlarınızı yedi gün içinde otomatik olarak Maze Bank hesabınızdan alın.

İNDİRİMLER

Bu hafta Ammu-Nation’ı ziyaret edip Firework Launcher ve Firework Ammo alarak havai fişekler ile ruhunuzu yansıtın. Gökyüzünü ya da en kötü düşmanınızı aydınlatın… Seçim sizin.

Ücretsiz Firework Launcher ve Firework Ammo

Hanglarlarda %50 indirim:
LSIA Hangar A17, LSIA Hangar 1, Fort Zancudo Hangar 3499, Fort Zancudo Hangar 3497, Fort Zancudo Hangar A2

Hangar modifikasyonlarında ve geliştirmelerinde %50 indirim:
Stars & Stripes, Eagle Claw, Eagle Claw Flag, Fighting Freedom

Araç İndirimleri:
Truffade Thrax – 40% indirim
Declasse Scramjet – 40% indirim
TM-02 Khanjali – 40% indirim
All Yachts – 40% indirim
BF Ramp Buggy – 50% indirim
Mammoth Patriot Stretch – 50% indirim
Buckingham Akula – 50% indirim
Volatol – 50% indirim


Twitch Prime hesaplarını Social Club’a bağlayan GTA Online oyuncuları, 27 Mayıs’a kadar herhangi bir yerde oynayarak -öylece dikilerek bile- 200.000$ hediye kazanabilir(hediyenin Maze Bank’a geçmesi 72 saati bulabilir). Ayrıca; Paleto Bay’deki Pixel Pete’in mekanında, amfibi Mammoth Tula uçağından % 80, Grotti Furia süper otomobilinden ise %60’a varan indirimler elde edebilirsiniz. Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Twitch Prime’ı ziyaret ettiğinizden emin olun ve kaydolmayı unutmayın.


Önümüzdeki haftalarda GTA Online güncellemeleriyle ilgili daha fazla bilgi için göz atın ve en son özel etkinlikler, bonuslar ve indirimler için Social Club Events sayfasına gidin. Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support’a bakabilirsiniz.