Ayrıca Gerald’ın Son Oyununda İki Kat Ödül, Motorculara Karşı VIP Sonuçları ve Daha Fazlası

Bu hafta The Diamond’da çok kazanmak için kasaya dokunmanıza gerek yok -asıl aksiyon Diamond Adversary Serisi’nde kumarhane katında. Yarışmacılar, serideki tüm modlar için Çifte Ödeme kazanacaklar – ve serideki herhangi bir modun kazanan tarafındaki oyunculara özel bir kerelik bonusu olacak: kazandıktan sonraki yedi gün içinde yatırılacak, taş gibi nakit olarak çeyrek milyon.

Geçen hafta belirtildiği gibi, bu haftanın bonusları, hafta sonu boyunca en çok oynanan aktiviteye (VIP veya MC İşleri ve Meydan Okumaları) dayanmaktadır. VIP’ler işe koyuldu, bu yüzden kaçak malları taşımaya hazırlanın – Özel Kargo Satışları artık tüm hafta boyunca çifte ödül kazandıracak.

Gerald hattınıza ulaşırsa, onu doğrudan sesli mesaja göndermeyin – Gerald’ın Son Oyun Görevlerinin tümü 9 Eylül’e kadar iki kat para ve RP ödülleri dağıtıyor, bu yüzden toplanın, eski bir arkadaşınıza yardım edin ve kendinize hızlı bir kazanç yolu sağlayın.

Podyumda Bu Hafta:

The Maibatsu Penumbra FF

The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’de bir şansınızı deneyin. Bu haftanın en büyük ödülü, bir emniyet kemerini bağlayabileceğinizden daha hızlı sıfırdan sorumsuzluğa gidebilen aldatıcı bir şekilde ağırbaşlı bir araç olan Maibatsu Penumbra FF.

The Diamond, cüzdanları günün her saatinde koltuklarda tutmak için bu hafta her türlü satış ve indirim sunuyor. Kendinize barda ücretsiz bir şampanya ısmarlayın ve gitmeden, Kumarhane Mağazasına uğramayı unutmayın. Kumarhaneye özel tüm kıyafetler önümüzdeki hafta yarı yarıya indirimli. Master Penthouse Suit ve tüm özelleştirmeleri (renkler, desenler, kat planları ve ekstra odalar) % 30 indirimlidir.

Grotti Furia

Grotti Itali GTO

Överflöd Entity XXR

Karin Kuruma (Zırhlı)

Ayrıca 9 Eylül’e kadar Mammoth Thruster’da % 40 ve TM-02 Khanjali’de %30 indirim elde edin, ayrıca önümüzdeki haftalarda yararlanabileceğiniz diğer araç indirimlerine göz atın.

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e bağlayan GTA Online oyuncuları şunları kazanacak:

  • Bu hafta herhangi bir zamanda oynayarak 200.000 GTA $
  • ÜCRETSİZ Vespucci Kanalları Gece Kulübü Mülkü
  • Mammoth Avenger’da %70 indirim
  • Avenger’ın Silah ve Silahlı Araç Atölyelerinde %75 indirim

Güncel tüm özel etkinliklerin, bonusların ve indirimlerin tam listesi için Social Club Events sayfasını ziyaret edin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support‘a bakın.