İster İngiliz Dave’in özel jetine binin, ister The Music Locker’ın dans pistinde dans edin, The Cayo Perico Heist’in bir parçası olarak GTA Online’da tanıtılan gerçek dünya moda markaları Civilist ve MISBHV’i mutlaka fark etmişsinizdir. Bu iki değerli plak şirketi bize, Berlin’in sokak kültürüyle olan bağlantıları elektronik müziğin ötesinde, sanat, moda, kaykay ve dahasının kesişim noktalarına kadar uzanan arkadaşlarımız Keinemusik aracılığıyla geliyor. Bu ortaklık sayesinde, artık her iki markada da GTA Online’da Los Santos’taki mağazalardan satın alabileceğiniz kıyafetler var.

Civilist, Berlin’in en saygı duyulan ve saygın kaykay mağazalarından biridir ve kendi adını taşıyan şirket içi etiketi de dahil olmak üzere yerel topluluğa en iyi donanım ve sokak kıyafetlerini getiriyor. Civilist’in Keinemusik ile olan bağı sıkı ve ekip kendi parçalarını, Music Locker setlerinde yer alan büyük bir deep house banger olan markaya adıyor.

İlk olarak 2013’te piyasaya sürülen MISBHV, hem pistin içinde hem de pist dışında yeraltı dans müziği sahnesiyle yakın bağları ile tanınan bir Polonyalı sokak giyimi ve moda markasıdır – Asit parlak batik desenli gömlekler ve tüm gece eğlence için mükemmel olan cildi sıkı bodysuitlerle öne çıkıyor.

Rampa’nın MISBHV DJ Mix serisi Sonic Sculptures’a katkısına Keinemusik’in internet sitesinden göz atabilirsiniz.

Ponsonby’s veya Didier Sachs’a yapacağınız bir sonraki seyahatinizde yeni donanım ararken bu işbirliklerine dikkat edin.