Hunting Pack ve Serbest Dolaşım Mücadelelerinde Üç Kat Kazanç ve Dahası

Çok az araba asfaltta, ağaç dalları ve kayalar arasında dolanan çamurlu bir uçurumun yüzeyine tırmanırken rahattır.  İşte Lampadati Tropos Rallye de bunlardan biridir. 8 Nisan’dan 14 Nisan 2021’e kadar tüm oyuncular bu hafta Southern San Andreas Super Autos’tan Tropos Rallye’i ücretsiz elde edebilirler.

Hunting Pack’de 3 Kat GTA $ ve RP

Bubi tuzaklı bir aracı, durdurarak veya devirerek havaya uçurun, ardından Hunting Pack‘de ekibinizin değerli yükünü savunmak için hayatınızı tehlikeye atın. Kazansanız da kaybetseniz de, normal GTA $ ve RP ödüllerini üç katına çıkarın.

Serbest Dolaşım Mücadelelerinde 3 Kat GTA $ ve RP

Gün boyunca GTA Online’da düzenli olarak başlayan Serbest Dolaşım Mücadelelerine gözünüzü dört açın. Bu benzersiz mücadeleler, Serbest dolaşım haritasındaki oyuncuları, En Uzun Wheelie Mücadelesi, Çalınan Araçlar Mücadelesi ve daha fazlası gibi çeşitli denemelerde birbirlerine karşı kıyasıya mücadele etmelerini sağlıyor. 14 Nisan’a kadar mücadeleye katılarak 3 Kat GTA $ ve RP kazanın.

Transform Yarışlarında 2 Kat GTA $ ve RP

Arabalar, uçaklar, kamyonlar, jetler, jetpack’ler – Transform Yarışları, seçilmesi gereken asırlık soruyu uygunsuz bir şekilde yüksek sesle “Bunların hepsi” diye yanıtlıyor. Bu hafta maceralarınızın şekli ne olursa olsun, zafere giden yolunuzu değiştirirken 2 Kat GTA $ ve RP ile uğurlanacaksınız.

Ücretsiz Jock Cranley Takımları

İster Blaine County’nin en iyi ihracatının fanatik bir destekçisi olun – İster dublörlükten politikacılığa soyunan yorumcu Jock Cranley – ya da sadece şık kıyafetlerin tadına sahip bir adrenalin bağımlısı olun, bu hafta GTA Online’a giriş yapmak size Altın, Gümüş, Pembe ve Siyah Jock Cranley Takımlarını kazandıracak.

Bu Hafta Podyumda: Blista Kanjo

Bu hafta The Diamond Casino & Resort podyumunda, kutu gibi bir Japon ithalatı ve sertifikalı bir kült klasiği olan Blista Kanjo var. Şansınızı denemek için Lucky Wheel’i günde bir kez çevirin.

İNDİRİMLER

Tropos Rallye hediyesine ek olarak, bu hafta tüm Lüks Apartmanlarda %40 indirim ve tüm Mk II Silah Yükseltmeleri ve dönüştürmelerinin yarısı dahil olmak üzere başka indirimler de var. Tüm bunlar, artı çeşitli araçlarda satış – tam liste için aşağıya bakın:

Lüks Apartmanlarda %40 İndirim

Tüm Mk II Silah Yükseltmelerinde %50 İndirim

Grotti Cheetah Classic %30 İndirimli

Vapid Winky %30 İndirimli

HVY Insurgent %40 İndirim

HVY Insurgent Pick-up %40 İndirimli

Lampadati Casco %40 İndirimli

Obey Omnis %40 İndirimli

MTL Dune %40 İndirim