GTA Online’da Hız Haftası: Open Wheel Yarışlarında Çifte Kazançlar

Ayrıca Paraşüt Yarışlarında Üçlü Ödüller, Ücretsiz Araçlar ve DahasıYayaların dikkatine: gevşek tekerleklere ve uçan şasi parçalarına dikkat edin, trafikte dolaşan hafta sonu savaşçıları olacak ve son hıza ulaşmaktan çekinmeyecekler – Güney San Andreas’taki Hız Haftası Huzurlarınızda!

Open Wheel Yarışları serisi, 24 Haziran’a kadar tüm cesur sürücülere normalden iki kat fazla para ödüyor. Bütün hızınızı verip pistin kıvrım noktası etrafında manevra yapıp yapamayacağınızı görün.Paraşüt Yarışlarında Üçlü ÖdüllerEğer ölüme meydan okuyup, öfkeli rakiplerinizin üzerinde süzülmeyi seviyorsanız bu haber tam size göre: Tüm Paraşüt Yarışları üçlü kazandırıyor.

Ya da suç endüstrisinde fırsatı elde edin veya desteğinizi verin – Arkadaşlarınızın ve Korumaların Maaşları normal oranın üç katı olacak ve tüm VIP Çalışmaları ve Meydan Okumaları 2X GTA $ & RP kazandıracak.

Coil USA TişörtüCoil USA tişörtünü elde etmek için 24 Haziran’dan önce istediğiniz zaman GTA Online oynayın. Adeta “Amerika’yı ve elektrikli arabamı seviyorum!” diye bağıran bir tişört.

Ocelot R88’i kazanma şansı yakalayın

En dar yarış kıyafetinizi giyin ve The Diamond Casino & Resort’a uğrayıp Lucky Wheel’e doğru ilerleyin. Ek olarak para, kıyafet, RP ve her türlü gizemli ödüle ek olarak Ocelot R88’i de kazanabilirsiniz. Böylece, bir yarışçı cosplay’i yapabilir ve her yerel yol yasasını ihlal edebilirsiniz. Ne yanlış gidebilir ki?

İndirimdeki Araçlar

Vapid Flash GT – % 40 İndirim

Itali GTB – % 40 İndirim

Coil Rocket Voltic – % 40 İndirim

Ocelot Stromberg – % 35 İndirim

% 40 İndirimli Yönetici Ofisleri

Maze Bank West

Arcadius Business Center

Lombank West

Maze Bank Tower

Yönetici Ofisi Özelleştirmeleri

İç Mekan, Organizasyon Adı Değişikliği, Para Kasası, Silah Dolabı, Konaklama

Büyük Özel Kargo Depoları

Toptan Mobilya, Batı Vinewood Film Seti, Xero Gaz Fabrikası, Lojistik Depo, Bilgeco Depo, Walker & Sons Depo, Cypress Depolar, Darnel Bros Depoları

twitch prime

Twitch Prime hesaplarını Social Club’a bağlayan ve 18-25 Haziran arasında herhangi bir zamanda GTA Online oynayan GTA Online oyuncuları, 72 saat içinde Maze Bank hesaplarına yatırılacak olan 200.000 $ tutarında bir GTA bonusu alacaklar. Ve son iki haftadır oynayıp ve bu bonusları kazandıysanız – bu hafta boyunca oynamaya devam edin ve önümüzdeki hafta fazladan kazanın ve toplam 1.000.000 GTA ikramiye kazanacaksınız.

Yine de Pixel Pete’in Arcade mülkünün temel satın alma fiyatı ile Declasse Mamba roadster (% 70 indirimli) ve V-65 Molotok uçağı (% 80 indirimli) üzerinden özel indirimler alabilirsiniz.

Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişmek için Twitch Prime’ı ziyaret edip kaydınızı gerçekleştirin.