Ücretsiz Nagasaki Ultralight Glider, Üçlü Para Bonusları ve Dahası

Maze Bank Kulesi’nin tepesine bakıp, bulutlara girip çıkan
mükemmel eşzamanlılıkla manevra yapan yüksekten uçan akrobasi pilotlarının filosunu görebilirsiniz.

GTA Online’da Pilot Haftası, bu yüzden gökyüzüne gitmek için daha iyi bir zaman yok. Acil bir durumda, lütfen destek pozisyonunu alın.

Nagasaki Ultralight

Bu hafta herhangi bir saatte GTA Online oynayın ve pratik, tek kişilik – Nagasaki Ultralight – ücretsiz olarak alın. Ayrıntılar için Elitás Travel’i kontrol edin.

Stockpile’da Üçlü Ödüller

Kokpitin içine sızın ve Stockpile oynayın. – bayrağı havadan ele geçirin – Ekibinizin karargahına güvenli bir şekilde kaç paket teslim edebileceğinizi görün veya alçak yoldan geçip rakiplerinizin üssünü yağmalayın. Hangi rotada olursanız olun, kazananlar normalden üç kat GTA $ ve RP kazanacaklar.

Tüm Hava Kargo Satışlarında Çifte Ödül

Gelir kaynağınız biraz daha yasadışı ise, tüm Hava Kargo Satışları normalden iki kat fazla nakit ve RP ödemeleri verecek. Faydalanmak için kaçak mallarınızı 15 Temmuz’a kadar gökyüzü yollarından boşaltın.

Uçuş Okulunda Çifte Ödüller

Tüm bu uçuş kavramları size yabancı bir dil gibi geliyorsa, öğrenmek için her zaman Uçuş Okulu’na uğrayabilirsiniz. Sadece uçakla pratikler yaparak çifte ödüller kazanacaksınız. Buna kazanarak-kazanmak deyin.

Dewbauchee Vagner’ı Kazanma Şansını Yakalayın

Kara araçları söz konusu olduğunda, The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’i bir kere çevirin. Nakit ödüller, RP, kıyafetler, gizemli eşyalar ve dahasına ek olarak, yıllar geçmesine rağmen hala bir şekilde fütüristik görünen bir araba olan Dewbauchee Vagner’ı kazanma şansınız olacak.

Hangarlar ve Yükseltmeleri

LSIA Hangar A17, LSIA Hangar 1, Fort Zancudo Hangar 3499, Fort Zancudo Hangar 3497, Fort Zancudo Hangar A2, Hangar Tadilatları

Garaj Özellikleri

FH-1 Hunter

Progen T20

İndirimdeki Araçlar

  • Nagasaki Ultralight – Ücretsiz
  • LF-22 Starling – %40 İndirim
  • Western Rogue – %40 İndirim
  • RM-10 Bombushka – %40 İndirim

  • Pegassi Osiris – %30 İndirim
  • Coil Rocket Voltic – %30 İndirim
  • Declasse Scramjet – %30 İndirim
twitch prime

Twitch Prime hesaplarını Social Club’a bağlayan GTA Online oyuncuları, sadece 9-15 Temmuz arasında herhangi bir zamanda oynayarak yeni bir GTA 200.000 $ bonus kazanabilir (bonus GTA $ 72 saat içinde Maze Bank hesabınıza yatırılacaktır). Geçen hafta GTA Online oynadıysanız, toplamda 1.000.000 GTA kazanmak için bu diziyi önümüzdeki 3 hafta boyunca devam ettirin.

Ayrıca, Pixel Pete’s Arcade’de ve HVY APC ve Överflöd Imorgon’da %85 indirim kazanın. Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişmek için Twitch Prime’ı ziyaret edip kaydınızı gerçekleştirin.

PlayStation Plus üyeleri için özel bir avantaj olarak, giriş yaptıktan sonraki 72 saat içinde oyun içi Maze Bank hesabınıza 1.000.000 $ yatırılacak. Bunun için şimdi ve 5 Ağustos arasında oynayın. GTA 5, PlayStation 5’e çıkarılacağına kadar GTA Online’da her ay 1.000.000$ kazanın.

Güncel özel etkinliklerin, bonusların ve indirimlerin tamamını görmek için Social Club Events sayfasına gidin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support’a bakın.