Los Santos’un üzeri karla kaplandı ve çoğu evlerinde kalmayı tercih ederken, bir fincan dumanı tüten kakao ile bir battaniyeye sarıldı, bazılarıyla karda yapılacak aktivitelerde eğlenceye başladı. Özellikle kış mevsiminde oynanmak üzere tasarlanmış PlayStation 4, Xbox One ve PC’deki bir dizi yetenekli içerik oluşturucunun bu muhteşem işlerine göz atın.

PlayStation 4

!_Best in Snow_! : DANGERAWESOMETOE

Adından da anlaşılacağı gibi, yaratıcı içerik üreticisi DANGERAWESOMETOE tarafından hazırlanan bu Stunt Yarışı, arazi araçlarını yılın en harika zamanında çekişlerini test ederek test etmek için tasarlanmıştır. Chiliad Dağı’nın çevresinde sürmek yeterince zor olmadığı gibi bu sefer hantal rakipler ve zorlu hava şartlarıyla daha zorlu bir hale geliyor.

13L Après-Ski The13-lord-666

Dağın çevresindeki bu süper hızlı alpin Stunt Yarışında bir kayakçıdan biraz daha hızlı gideceksiniz. Üretici The13-lord-666, bu yarışı kayak sezonu bittikten sonra eve dönüş yoluna benzetiyor ve virajlı ve yokuşlu yollarda, araçlarla kayak yapmak mümkün. Tek yapmanız gereken, ağaçlara dikkat etmeniz.

 LTS: Christmas Tree ajm_agrajag

Bu Last Team Standing de etkileyici bir Noel ağacında geçiyor ve yaratıcı ajm_agrajag’ın baştan sona gizli hediyeleri (yani ölümcül silahlar) var. Süslerin üzerinde Keskin Nişancı Tüfeği, ışıklarının etrafında Tabancalar ve hatta yıldızda Yapışkan Bombalar var. Daha değerli silahların çoğu haritada tehlikeli noktalarda saklanmış durumda – Noel arifesinde biraz cephane toplarken yakalanmayın.

Xbox One

MERRY CHRISTMAS RACE : SevensSecret

Üretici SevensSecret’in Stunt Yarışı, mevsimsel olarak uygun renklerin bolluğuna sahiptir ve hepsine Mutlu Yarışmalar dilemektedir.

İpucu: Darboğazdan kaçınmak için, daha dar köşelere gelince yavaşlayın. Ve bunun için yeriniz varsa, önden takla atmaya gidin. Hayat çok kısa.

Oh Christmas Tree vw2000jcs

Vw2000jcs tarafından hazırlanan bu Dönüşüm Yarışı, Los Santos’un en yüksek gökdelenlerinin bile üzerinde yükselen devasa bir Noel ağacının etrafında yarışırken, çeşitli araçlarla becerinizi test edecek.

-RPG- SNOWMAN : PROMILLEMANNn

Üretici PROMILLEMANNn, bu LTS’yi bulduğunda kalıpların dışında düşünüyordu. Dev bir kardan adamın önsezili gölgesi altında RPG vs INSURGENTS. Bunda sevmeyecek ne var?

PC

Santa’s Package ParkourMTL_RELLIK

Parkur meraklıları bu Noel temalı Dönüşüm Yarışından kesinlikle keyif alacaklar. İçerik üreticisi MTL_RELLIK şöyle diyor: “Tüm Noel süslerinden zencefilli kurabiye evinin tepesine doğru ilerleyin. Noel Baba’nın hediye keşif balonu orada bekliyor olacak. Küçük Billy’nin istediği bisikleti al ve bacadan aşağıya teslim edin. “

‘ # Christmas : Guilherme_94

Guilherme_94’ün bu muhteşem Akrobasi Yarışı göründüğü kadar eğlenceli. Dev ağacın ve şeker kamışlarının yanından geçin ve kazanmak için bacadan aşağı gidin.