Issi Classic Race’lerde üçlü ödül bonusu, ücretsiz Wenny Tee ve daha fazlası!

Bazen büyük şeyler ufacık, küçük, güçlü küçük paketler halinde gelir. Bu hafta, her boyuttaki Weeny Issi’nin büyük mirasını kutluyoruz.

Bu haftaya özel Issi Classic Races’lara katılanlar üçlü ödüllerden faydalanabiliyor. Bu hafta GTA Online oynayan herkes, ücretsiz olarak gardırobunuza eklenen Weeny Tee ile bu markaya olan bağlılığını diğer insanlara gösterebiliyor.

Garajında bu küçük klasiklerden birine sahip olmayanlar için özel fırsatlar da mevcut. Oyun üzerinden %50 indirimli olarak herhangi bir Issi modeli alabilir veya The Diamond Casino & Resort’daki Lucky Wheel’i çevirerek bu sevimli şeylerden bir tane kazanabilirsiniz.

IssiClassic etiketini kullanarak çekeceğiniz görüntüleri GTA Online topluluğu, Twitter, Instagram ve Social Club’da herkes ile paylaşın.

gta online tee

gta online madrazo
gta online lowrider

Ek 2X GTA $ ve RP Fırsatları

Madrazo Dispatch ve Lamar’s Lowrider Missions görevleri çifte ödül verecek, iFruit bildirimlerinizi takip etmeyi unutmayın.


Lucky Wheel

Bu haftanın ödülünü kaçırsanız bile yine de nakit, RP, kıyafet, gizemli ödüller ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Ücretsiz 500.000$

GTA Online’ı 31 Mayıs’a kadar sürecek olan 500.000$’lık tek seferlik hediye için oynamayı unutmayın. GTA $’ları, yedi gün içinde otomatik olarak Maze Bank hesabınıza gönderilir.

İndirimler

Haftanın şenliklerinin bir parçası olarak Issi, Issi Classic ve Issi Sport’u yarı fiyatına alabilirsiniz. Ancak bu hafta indirime giren tek araç bunlar değil:

gta online weeny
Issi, Issi Classic and the Issi Sport’da %50 indirim
gta online deluxo
Imponte Deluxo’da %40 indirim
gta online truffade
Truffade Nero’da %40 indirim
gta online neo
Vysser Neo’da %40 indirim
gta online mamba
Declasse Mamba’da %40 indirim
gta online pr4
Progen PR4’de %30 indirim
gta online brickade
HVY Brickade’de %30 indirim

Twitch Prime hesaplarını Social Club’a bağlayan GTA Online oyuncuları, Paleto Bay’deki Pixel Pete’s Arcade’de indirimler alabilir. Twitch Prime oyuncuları ayrıca Amphibious Mammoth Tula uçağından %80, Grotti Furia Supercar’dan %60 indirim alıyor. 3 Haziran’a kadar hesaplarını bağlayan yeni oyuncular, yukarıdakilere ek olarak 1.250.000 $ bonus kazanacaklar. (Tüm Twitch Prime GTA$ bonuslarının Maze Bank hesabınızda görünmesi 72 saat sürebilir.)

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Destek’e bakın.