Ayrıca Ammu-Nation’da Ücretsiz Tabancalar, Bunker Serilerinde Çifte Ödüller ve Daha Fazlası

Yasal olmayan silah stoku bulundurmak tehlikeli bir ihtimaldir. Elbette riski arttırır, ancak aynı ölçüde ödülü de artırır. Bu hafta, Research Hızı’nın iki katına çıkarılmasına ek olarak, Gunrunning Satış Görevleri iki kat daha fazla para veriyor, bu yüzden çok daha fazla talep var. Bu talepleri karşılamaya hazır mısınız?


Bunker Serisi Bonusları

Los Santos yüzey seviyesinde bir yer olabilir: ofis alanının yarısı ajanlara, plastik cerrahilere ve realite TV yapımcılarına adanmıştır; kelimenin tam anlamıyla narsisizm ve kibir üzerine kurulmuş bir şehirdir. Gerçek aksiyonun yeraltında gizlenmesi oldukça mantıklıdır. Bunker Serisi buna kanıttır: sizi yüzlerce kilometre aşağıda, sınırlı, klostrofobik bir alanda rakiplerinize karşı iten bir dizi çatışma mücadeleleri sunar. Derinlere kadar girip ve sağ bir şekilde çıkarsanız, 2 Kat GTA $ ve RP kazanırsınız.

gta online bunker

Ücretsiz Bir Kere Çevirin

Diamond Casino & Resort’ta bu haftanın Lucky Wheel ödülü, Urban Racer logosuyla özelleştirilmiş bir Grotti Itali GTO’dur – bu kadar zarif bir spor otomobile sığabilmek, sıkı bir diyet gerektirir.

İndirimler

Ammu-Nation’da Sidearm Haftası – bu da, tüm Tabancaların ücretsiz olduğu anlamına geliyor. Bunu doğru okudunuz: ücretsiz, bedava, sizden para alınmayacak. Gidin ve bir arkadaşınıza bir arkadaş getirmesini söyleyin.

gta pistol

Ammu-Nation’da Ücretsiz Tabancalar

gta emerus

%30 İndirim Progen Emerus

gta nightshark

%30 İndirim HVY Nightshark

gta entity

%40 İndirim Överflöd Entity XXR

gta sultan

%40 İndirim Karin Sultan RS

Bunker’larda 40% İndirim

Paleto Forest, Raton Canyon, Chumash, Lago Zancudo, Chumash, Grapeseed, Route 68, Grand Senora Desert, Smoke Tree Road, Thomson Scrapyard, Farmhouse

Bunker Yükseltme ve Eklentilerinde %30 İndirim

Bunker Stilleri, Kişisel Kışlalar, Atış Poligonu, Silah Dolabı, Araçlar

Topluluk

Topluluktan birkaç Snapmatics daha. Bu Gunrunner’lara dikkat edin ve bu haftanın bonuslarından daha fazla yararlanın

gta online

Kaynak: Social Club’dan TyTy_Sweety

gta online

Kaynak: Social Club’dan UFGATORCHUMP101

Kaynak: Social Club’dan jubigboss91

Kaynak: Social Club’dan nita_amazon

Kaynak: Social Club’dan JulianOneGTAV


twitch prime

Twitch Prime hesaplarını Social Club’a bağlayan GTA Online oyuncuları, Paleto Bay’deki Pixel Pete’s Arcade temel mülkünde bir indirim kazanacak ve ayrıca bu hafta Pfister 811 hiper otomobilini % 80 indirimli ve Declasse Drift Yosemite kamyonetini % 60 indirimli alabilecekler.


Gelecek fırsatlara erişim için Twitch Prime’ı ziyaret edin ve kaydınızı gerçekleştirin.[21:37]Önümüzdeki haftalarda GTA Online güncellemeleriyle ilgili daha fazla bilgi için ve güncel özel etkinlikler, bonuslar ve indirimler için Social Club Events sayfasını ziyaret edin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support’a göz atın.