Red Dead Online’da Bu Hafta Ücretsiz Dolaşım Görevlerinde Bonuslar

Ne demişler: tuzak kurmak ve avlanmak kolay değildir. Bu hafta, çabalarınız için 100 atışlık Fil Tüfekleri için Nitro Express Cephanesi, bir Kilo Aldıran ve bir Kilo Verdiren Tonik edinmek için ister Serbest Dolaşım Görevinde ister Gözlem Görevinde herhangi bir efsanevi hayvanı avlayın, öldürün ve derisini yüzün.

Avladığınız hayvanı getirin ve Gus’ın Mağazası’nda saklayın. – Sırf ziyaret ettiğinizde bile 2 Hızlı Seyahat Ödülleri ve bir Süt Beyazı Balıkçıl tüyü alacaksınız. Hazır oradayken de bir süs eşyası ya da bir palto yaratın ve istediğiniz yerleşik veya seçkin Natüralist Eşyasında %40 İndirim kazanın.

Bu hafta Red Dead Online oynayan hayvan severler, avcılar ve tüm natüralistler 1.000 Natüralist XP ve 5 Hayvan Canlandırıcı Ödülü kazanacaklar.

Doğanın vahşi taraflarında yürüyüş yapmak isteyenler: Önümüzdeki hafta boyunca Harriet Davenport’ın Natüralist Örnekleme Seti’nden 5 Altın Külçe indirim kazanacaklar.

Serbest Dolaşım Görevlerinde İki Kat Para Kazancı

Maceralar sınırda binlerce forma bürünürler: Bazıları tanıdık yüzler tarafından sunulurken, bazıları sizin saygınlığınızla şekillenirler. Size hizmetler sunan haritanızda herhangi bir turuncu Serbest Dolaşım Görevi simgesine doğru ilerleyin ve karşılığında iki kat RDO$ kazanın.

Amerikan Benekli Atlar

Amerikan Benekli Atlar

Endülüs Atları

Endülüs Atları

Satışlar ve İndirimler

Sınırdaki dükkanlarla ve tüccarlarla bir anlaşma yapmanın birçok yolu vardır. Ne de olsa ürün ve hizmetler her zaman piyasanın nazına tabiidir. İlk olarak, eyaletlerdeki ahırlarda tüm Amerikan Benekli ve Endülüs Atları %40 indirimli, ikinci olarak tüm Battaniyeler, Kornalar ve Taşınabilir Yataklar yarı fiyatına indirimli.

Springfield Tüfeği

Bolt Action Tüfeği

Varmint Tüfeği

Rolling Block Tüfek

Caracano Tüfeği

Fil Tüfeği

Kendinizi doğal saldırganlar ve düşmanlara karşı Wheeler, Rawson & Co. Kataloğundaki anlaşmalar ile koruyun: Çünkü hafta boyunca tüm tüfeklerde %30 İndirim sizi bekliyor.

Sınırlı Süreli Eşyalar

Fanned Stovepipe Hat

Eberhart Mont

Macbay Ceket

Chambliss Korse

Danube Kıyafet

Haftanın İndirimleri

Tüm Battaniyeler, Kornalar ve Taşınabilir Yataklarda %50 İndirim

Tüm Montlarda %30 İndirim

Gus’ın geliştirilmiş yay çeşitleri, süs eşyaları ve eldivenlerinde %30 İndirim

Harriet’in Toniklerinde %30 İndirim

Vahşi Doğa Kampı’nda %40 İndirim

Hızlı Seyahatlerde %30 İndirim