Tüccarlar için Artı Bonuslar ve İndirimler, Geri Dönen Kıyafetler ve Dahası

Kaçak hayat yaşamak hiçbir zaman parkta yürüş yapacak kadar rahat olamaz, ancak bu haftanın Öne Çıkan Serisi – Head for the Hills’in Hardcore versiyonu – oyunculara güvenli bir ev için çılgın bir hamle yapmaktan başka seçenek sunmuyor.

Kaçakçıların kendilerine yardım edecek ve onları iyileştirecek herhangi bir malzemesi olmayacak, ancak rakipleri Yetenek Kartlarını kullanamayacak ve bunun yerine hedeflerinin gücüne ve zekasına güvenmek zorunda kalacaklar.

Her iki durumda da, Head for the Hills’in Hardcore versiyonunda her iki taraf da tüm hafta normalin iki katı XP kazanacak.

TÜCCAR BONUSLARI

Bu zamanlar, tüm Tüccarlar için bir nimettir: Önümüzdeki yedi gün içinde Red Dead Online’a giren tüm Tüccarlar, 25 ücretsiz Tüccar Malları için iyi bir Ödül alacak; bu arada, tüm Tüccar Satış Görevleri bu hafta %50 RDO $ bonusu dağıtıyor. 8 Şubat’tan önce 2 Satış Görevini tamamlarsanız, seçtiğiniz bir Yerleşik veya Seçkin Tüccar Rolü Öğesinde %40 indirim elde edeceksiniz. Tüccar Rolüne başlamadıysanız, bu hafta Kasap Masasını 5 Altın Külçe indirimle alın. Artı, Kampı taşıma maliyeti herkes için ücretsiz.

SINIRLI SÜRELİ KIYAFETLER

Morning Frak

Charro Ceket

Benbow Ceket

Concho Pantolon

Ortega Yelek

Calhoun Botlar

Manteca Şapka

Cossack Şapka

Woodland Eldivenler

İNDİRİMLER

Kamp Temaları, Kamp Köpekleri, Kamp Bayrakları ve Cripps Kıyafetlerinde %40 İndirim

Av Vagonu ve Orta ve Büyük Teslimat Vagonlarında %40 İndirim

Bütün İş Atlarında %30 İndirim

Bütün Tüfeklerde %30 İndirim