Yeni Bir İş Olanağı Görevlerini Tamamlamak için Artı Bonuslar, Outlaw Pass Üyelik Ödülleri ve Dahası

Bu haftanın Öne Çıkan Serisi, sizi Yetenek Kartı ve adınıza Tonik içermeyen, sürekli küçülen bir oyun alanında düşmanlarınızla karşı karşıya getiren Gun Rush ve Gun Rush Takımlarına sert bir mücadele sunuyor – sadece birkaç dağınık silah, refleksleriniz ve biraz biraz şans.

Mücadeleyi başarıyla tamamlayın ve 15. Seviyeye kadar bir Şapkada %50 için iyi bir teklif elde edin. Kazanın veya kaybedin, tüm yarışmacılar Öne Çıkan Serilerdeki Gun Rush ve Gun Rush Takımlarının tüm Hardcore sürümlerinde 2 Kat RDO $ ve XP kazanır.

Yeni Bir İş Olanağı Bonusları

Mektup arkadaşınız “J” den gelen telgraflara dikkat edin: Tüm hafta boyunca ikiye katlanan ödemelere ek olarak, ücretsiz bir Hazine Haritası almak için herhangi bir A New Source of Employment görevini tamamlayın.

Outlaw Pass No. 5 Üyeleri ve Dahası İçin Ödüller

Tüm Outlaw Pass No. 5 üyeleri, bu hafta ücretsiz bir Rol Kıyafeti, Aksesuar veya İfadenin yanı sıra 5 Hızlı Seyahat Kuponu ve başlatılacak 2.000 Karakter XP’si için bir Ödül kazancaklar

Bugün ile 26 Nisan arasında herhangi bir zamanda Red Dead Online oynamak size 3.000 Kulüp XP’si için bir Ödül ve yol için 2 Mucize Toniği kazandıracak. Dükkan almanız gerekirse, bu hafta da tüm Kamp kurulumları ücretsiz olacaktır.

HAFTANIN İNDİRİMLERİ

Pistol ve Revolver Tabancalar

Tabanca Kılıfları

Pançolar

Erzaklar

Bütün Silahlarda %50 İndirim

Bütün Broşürlerde %40 İndirim

Vahşi Doğa Kıyafetçisi Tarafından Satılan Tüm Ürünlerde %40 İndirim

Lüks Kamp Ateşinde %40 İndirim