Ayrıca Motorcu Satış Görevlerinde ve Serbest Dolaşım Etkinliklerde Çifte Kazanç, Ammu-Nation’da Ücretsiz Silahlar ve Dahası

Bir arkadaşınızı çağırın ve silahla donatılmış bir Caracara’nın veya diğer altı ağır silahlı araçlardan birinin arkasına atlayın ve beygir gücü ile ateş gücünün birleşimiyle Hedef Saldırı Yarışlarında rakiplerinizi geride bırakmaya çalışın. Bir de iyi bir haber var: tüm Hedef Saldırı Yarışları 5-11 Kasım tarihleri ​​arasında Üç Kat Ödül veriyor.

Serbest Dolaşım Etkinliklerinde Çifte Kazanç

Özellikle tüm Serbest Dolaşım Etkinlikleri 2 Kat GTA $ ve RP kazandıracağı için, hem düzenli hem de rastgele ateşlenen mücadeleler için gözlerinizi dört açın.

Motorcu Satış Görevlerinde Çifte Kazanç

Aktif ticaret operasyonlarına sahip motorcular, bu hafta tüm Motorcu Satış Görevlerinin İki Kat kazandırmasıyla kaçak mal boşaltımında büyük miktar para kazanabilecekler. Eski botlarınızı kapıda tutmak için yardıma ihtiyacınız olursa, tüm Motorcu Kulüp Evleri ve Motorcu İşletmeleri 11 Kasım’a kadar %40 indirimli olacaklar.

Bedava Thruster Kurukafa Kaplaması

Kurukafa kaplamasını ücretsiz olarak elde etmek için bu hafta istediğiniz zaman GTA Online oynayarak Thruster’ınızı süsleyin.

Bu Hafta Podyumda:

Vapid Caracara 4×4

Lucky Wheel’i günlük çevirmek için The Diamond Casino & Resort’un lobisinde uğrayın. Bu hafta podyumda, kırmızı ışıkta yasal olarak geçebilen Atomic Sponsor logosu ile sarılmış hiper alfa Vapid Caracara 4×4 var.

Vapid Desert Raid

Vapid FMJ

Maxwell Vagrant

HVY Barrage

Ek Araçlar

  • Vapid Trophy Truck – % 40 İndirimli
  • BF Ramp Buggy – %40 İndirimli
  • Mammoth Thruster -%30 İndirimli