Bu Hafta %50 Bonus İçin Tam Bir American Wildflower Seti Toplayın

Kararlılığınız sayesinde cömertçe ödüllendirilmek için sınırda eser ve nadirlikler aramak üzere gezin: 25 Mayıs’a kadar Madam Nazar’a, tam bir American Wildflower setini götürmek size %50’den daha fazla kazandıracak. Buna ek olarak, bu hafta istediğiniz zaman oyuna girip bir American Wildflower haritasını bedavaya alabilirsiniz.

collector

Batı’yı geçmek için en iyi yol çoğu zaman bunu yoldaşlarınızla yapmaktır. Kendi grubunuzu oluşturup sınırdaki diğer haydutlar ile güçlerinizi birleştirin. 8 Haziran’a kadar Persistent Posse oluşturmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Eğer ateşin etrafında olacak başka bir grup yoldaşa ihtiyacınız varsa, seviye 40 altındaki herhangi bir kamp köpeği veya bir atı %40 indirimle alın. Pennington Field Shovel, Refined Binoculars ve Metal Detector’ün %40’lık avantajlarından yararlanarak sınırda donanımlı olun.

rdo
clothing

Giyim

The Wheeler, Rawson & Co. Catalogue, 25 Mayıs’a kadar envanterlerine giden bir dizi ürün dahil olmak üzere herkes için küçük bir teklif sunuyor. Zaman bitmeden aşağıdakileri aldığınızdan emin olun.

The Tasman
Cossack Hat
The Danube
Boutell Hat
Manteca Hat
Irwin Coat