Ayrıca Dönüşüm Yarışları, Hunting Pack (Remix), İş Savaşları için Bonuslar ve Dahası

Onu keskin zekası ve aşağılayıcı gevezelik yeteneğiyle tanıyor olabilirsiniz, ancak Lamar Davis, Los Santos sokaklarında ciddiye alınacak anlayışlı bir iş adamı olarak bilinmesini istiyor. Tüm hafta boyunca 2 Kat GTA $ ve RP kazanmaya hazır olduğunuzda, aradığında cevaplayın veya onu arayın.

Aynı bonus Martin Madrazo için de geçerli. Madrazo telefonu açmayanlara kızdığı için, sizi arayınca hemen açın.

Dönüşüm Yarışlarında 2 Kat GTA $ ve RP

Hayattaki bazı şeyler kolay açıklanamaz – anlaşılmaları için yaşanmaları gerekir. Bir Rocket Voltic’i birkaç Gs değerinde bir kuvvetle kontrol noktasına götürmenin ve bir duman bulutu içinde bir Seashark’a veya Phantom Wedge’e dönüşmenin heyecanı tam olarak bunlardan biridir.

Neyse ki sizin için, gelecek hangi şekilde olursa olsun, tüm Dönüşüm Yarışları 17 Mart’a kadar iki kat GTA $ ve RP kazandırıyor.

Hunting Pack (Remix)de 2 Kat GTA $ ve RP

Olay basit: Runner iseniz, hızlanın ve aracınızdaki bir bombanın patlamasını önlemek için düşmesine izin vermeyin. Eğer bir Attacker iseniz, Runner’ı her ne şekilde olursa olsun devirmeye çalışın. Defender iseniz: Runner’ı korumak için hayatınızı riske atın. Öte yandan bu planın uygulanması, hangi takımda olursanız olun cesaret ve ustalık gerektirecek ve işler karışacak.

Hangi rol verilirse verilsin, tüm Hunting Pack (Remix) oyunlarında normal GTA $ ve RP’nin iki katı ile ayrılıyorsunuz.


Tüm İş Savaşlarında 2 Kat GTA $ ve RP

Gece Kulübü Deponuzun raflarını doldurmak için yeni kaçak mal getirmenin yanı sıra, İş Savaşlarında yarışmak 17 Mart’a kadar iki katına çıkacak.

Yalnızca Koleksiyonerler için Soluk Dinka Tişörtü

Daha önce Dinka Tişörtünü alan tüm GTA Online oyuncuları, sadece bu hafta oynadıkları için soluk bir versiyon olan Dinka’nın eski tişörtünü alacaklar. Düzgün bir şekilde katlayın ve belki nihayetinde uzak bir gelecekte bir müzayede alanında dar pantolonlu bir hipster için muazzam bir miktarda satış yapabilir.

Neon Skull Emissive Maske ve Los Santos Panic ProLaps Basketbol Takımını Elde Edin

Formalar artık sadece sporcular için değil, hayranlar için de var. The Cayo Perico Soygununu 17’sine kadar tamamlamak ve Panic ProLaps Basketbol Üstünü kazanmak için hâlâ zaman var. Gerçek bir tamamlayıcı, Panic ProLaps Basketbol Şortunu da elde etmek için fazladan yol kat edecek ve bir İkincil Hedefi başarıyla çalacaktır.

The Doomsday Heist Hazırlıklarını 17 Mart’tan önce tamamlayın, bu arada Neon Skull Emissive Maskeyi almak için 22 Mart’tan sonra istediğiniz zaman geri gelin (tüm ödüller 72 saat içinde teslim edilmelidir).

Bu Hafta Podyumda: HVY Nightshark

The Diamond Casino & Resort’un lobisinde mola verin ve Lucky Wheel’i günlük bir kez çevirin. Bu hafta podyumda, roketlere, mermilere ve hayatın size attığı her kazığa dayanacak şekilde tasarlanmış zırhlı bir SUV olan HVY Nightshark var.

İNDİRİMLER

Tesisler, Özelleştirmeler ve Eklemelerinde %40 İndirim

Terrorbyte, Özelleştirmeler ve Eklemelerinde %40 İndirim

Widowmaker’larda %40 İndirim

Up-N-Atomizer’larda %40 İndirim

Buckingham Miljet’te %40 İndirim

HVY Chernobog’ta %40 İndirim

Rhino Tank’ta %40 İndirim

Progen Emerus’ta %40 İndirim

Mammoth Squaddie %25 İndirim

Unholy Hellbringer’de %40 İndirim