Birkaç yıl aradan sonra sosyal medyaya dönen Lazlow’un Rockstar Games’ten ayrıldığı, kendisi tarafından onaylandı. Lazlow, son iki yıldır aile meseleleriyle uğraşmak zorunda kaldığını ve uzaklaşma ihtiyacı hissettiğini ancak yılın başlarında Rockstar Games’ten ayrılma kararı aldığını belirtti. Web sitesini ve LinkedIn’i daha fazla ayrıntıyla güncelledi ancak Rockstar Games’te işinin bitiş tarihini Nisan 2020 olarak yazdı. 2001’de Grand Theft Auto III için anlaşmalı olarak işe alındığından ve 2002’de Kayıt / Düzenleme ve Prodüksiyon işlerini yürüttüğü Rockstar Games’e katıldığından beri Lazlow’un radyoyla ilgili tüm şeylerden sorumlu olduğunu bilmeyenleriniz için belirtelim. Oyun içi radyo istasyonlarının ve reklamların / filmlerin yanı sıra Dan Houser ile credits yazmaya ortak oldu. Ayrıca Lazlow, Rockstar Games’te Dan Houser için çalıştığını belirtti. Dan Houser’ın da geçtiğimiz zamanlarda Rockstar Games’ten ayrılmasının ardından Lazlow’da kendince orada bulunmasının bir anlamı olmadığını düşünmüş ve üstüne aile içi sorunlar gelince artık bu karara varmış olmalı.

@radiolazlow adlı Instagram hesabında 2018’in sonlarından bu yana yaşam ve ölümle ilgili, aile nedenlerinden dolayı ailesine daha fazla zaman ayırması gerektiğini açıkladı. Çoğu hayranı 10 yıldan fazla bir süredir The Lazlow Show‘u dinledi ve onun gerçek hayat hikayesinin bir kısmını öğrendi. The Lazlow Show‘un belki tekrar başlamasından bahsediyor, böylece gelecekte bir şekilde tekrar yayına girebilir. GTA’daki Lazlow karakterine gelince, o her zaman GTA Online gece kulüplerinde bir yerlerde olacak.

Lazlow, Rockstar ile ilk kez Grand Theft Auto III’ün geliştirilmesi sırasında çalışmaya başlayan ve daha sonraları çok daha önemli bir konuma sahip bir yazar olan Jeffrey Crawford Jones‘un takma adıdır. Sonraki her radyosu olan Grand Theft Auto oyununda radyolarda sunucu olarak sesiyle, ve 2013’te GTA 5’te, 2017’de de GTA Online’da oyun içi karakter olarak karşımıza çıktı. Lazlow, birden fazla GTA serisinde arka arkaya karşımıza çıkan tek karakterden biriydi. Oyunda canlandırdığı karakterin yüzü ilk kez GTA Vice City’nin V Rock radyo sanatsal çalışmasında ve oyun içi karakter olarak ilk kez GTA 5’te gözükse de çoğu oyuncu muhtemelen onu en iyi, GTA 3’teki Chatterbox FM radyo istasyonunun sunucusu olarak hatırlıyor.

GTAMulti olarak Lazlow ve ailesine sağlıklı ve mutlu hayat sürmelerini diliyoruz.