Son GTA Online Güncellemesinde Yeraltının Otomotiv Dünyasına Katılın

20 Temmuz’da, Los Santos’un yeraltı tuner sahnesi, GTA Online: Los Santos Tuners güncellemesiyle hayat buluyor. Tonlarca aksiyon dolu, Tuner tabanlı görev ve yarışa ek olarak, bu güncelleme, sizin ve sevdiğiniz kişisel aracınızın diğer otomobil hayranlarıyla özgürce bir araya gelip yarışabileceği, modifiyeli araçlarla gösteriş yapabileceğiniz ve hatta yetenekli sürücüler ve kolay para kazanma şansı arayan gizemli kişilerle iletişime geçebileceğiniz devasa, paylaşılan bir sosyal alan olan LS Araç Buluşmasını tanıtıyor.

LS Araç Buluşması

Başlamak için, Cypress Flats’te, grafitili bir depoyu ziyaret etmeniz gerekiyor – yakından dinleyerek motor devrinin sesini duyabilirsiniz veya dışarıdaki yolda geçici bitiş çizgisini arayabilirsiniz. İçeride, LS Araç Buluşması’nın “sadece iyi hisler” politikası vardır, bu da onu yasaların ve daha büyük Los Santos vatandaşlarını korkutmak isteyen küçük çaplı her türlü ahmağın dikkatini dağıtmak için harika bir yer haline getirir.

Tutumunuzu (ve silahlı araçlarınızı) kapıya park edin ve araba kültürüne olan sevginizi sizinle aynı görüşte olan kişilerle paylaşın. Burada kendinizi sahnenin atan kalbine kaptırmanın, koleksiyonunuzdan değerli kişisel araçları sergilemenin veya diğer herkesin araçlarına göz atmanın sayısız yolunu bulacaksınız.

LS Araç Buluşması Üyeliği

Başlamak için, her Seviyeden sonra açılan yeni avantajlarla yeni bir İtibar ilerlemesinin kilidini açacaksınız. Ayrıca, Araç Buluşması deposunun içindeki büyük bir yeraltı alanı olan Test Pisti’ne de erişebileceksiniz; burada siz ve arkadaşlarınızla, sinir bozucu yayaların veya yasaların müdahalesi olmadan özgürce araç kullanabilir, drift atabilir ve yarışabilirsiniz. Ayrıca, dönen bir araç seçiminin direksiyonuna geçme ve sınırlarını zorlama şansınız için Test Parkurunda yeni Test Sürüşlerini örnekleyebilirsiniz.

LS Araç Buluşması Üyesi Olmak İçin 50.000 GTA$ Harcamak Size Daha Fazla Ayrıcalık Kazandıracak

Üyeler ayrıca, özel bir Ödül Gezisi kazanma ve bir dizi özel mağaza ve özelliğe erişim kazanma fırsatı için dönüşümlü Ödül Gezisi Mücadelelerinde yarışacaklar – Marka Mağazası, Dövme Dükkanı ve gösteriş yapabileceğiniz Modlama Alanı dahil Siz duruşlu yapınız üzerinde çalışırken diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak özelleştirme hünerinizi gösterin. Daha üst seviyeli Üyeler ayrıca, Araç Buluşması alanını zevkinize göre dekore etmek için özelleştirilebilir aydınlatma ve afiş renkleriyle tamamlanmış bir Özel Devralma oluşturabilir.

Yeni Yarışlar

Los Santos Tuners, Araç Buluşması’nın içinde ve dışında her biri kendi Lider Tablosuna sahip yeni yarışlar sunuyor. Test Pistinde, kısa formatlı bir yarışta rakibinizi yenmek için hızın ve hassasiyetin size gerekli avantajı sağlayacağı Head-to-Head gibi dostane yarışmalara ve 20 kontrol noktası toplamak için en fazla dört oyuncunun yarıştığı Scramble‘a katılabilirsiniz. Test Pisti çevresindeki Time Trials, size araçlarınızı kendi hızlarını test etme ve kendi Kişisel Rekorunuzu elde etme şansı verir. 30’a kadar oyuncu parkur alanını sizinle paylaşacak, ancak yarışırken iletişim devre dışı bırakılacak ve üyeler ayrıca Özel Test Parkurlarına tek başlarına katılabilirler. Test Pisti dışında ve şehrin her yerinde üyeler için yeni yarış serileri de var: Street Race Series ve Pursuit Series.

Sokak Yarışı Serisi, hakkında tam olarak ne yazıyorsa onu sunar: Los Santos’un en güzel manzaralı mahallelerinden bazılarının sokaklarında inşa edilmiş yaratıcı parkurlarda ezici rekabet, ödül olduğu kadar risk de içeren kısayollarla tamamlandı. Pursuit Serisi, yaratıcı rotaları teşvik etmek için harita boyunca seyrek olarak yerleştirilmiş kontrol noktaları ile sürücülere daha açık uçlu bir deneyim sunar – sonuçta, LSPD’nin en iyi sıcak takiplerini dibinizde hissetmenin yanı sıra, diğer yarışçılara karşı yarışacaksınız. Bu arada, Sprint, LS Araç Buluşması’ndan LSIA ve arka taraflar gibi çeşitli konumlara hızlı bir yarışta diğer üç sürücüyle Serbest Modda noktadan noktaya mücadele sunar.

İtibar Kazanmak

Araç Buluşması’nın yeraltı dünyasında, İtibar değerli bir metadır. Yarışlara katılarak (ve kazanarak), günlük giriş bonusları, Test Pistinde zaman ayırarak ve hatta sadece Araç Buluşması’nda takılarak itibar kazanın.

İtibar kazanmak, sahnedeki durumunuzu yükseltmek için size çeşitli ödüller verir – bunlar arasında her türlü modaya uygun donanıma erişim, yeni jantlar ve görünümler gibi gösterişli yeni araba özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra belirli araçlardaki Ticaret Fiyatları, yeni Yarış modlarına erişim ve hatta kendi özel Araba Buluşmanızı düzenleme yeteneği de dahildir.

Özel Araba Meraklılarının Yeraltı Dünyasında, Saygınlık ve Sokak İtibarı Değerli Hazinelerdir

Yeni Araçlar

Karin Calico GTF

Karin Futo GTX

Annis Euros

Vapid Dominator GTT

Annis ZR350

Dinka RT3000

Vulkar Warrener HKR

Obey Tailgater S

Dinka Jester RR

Annis Remus

Doğal olarak, GTA Online’daki bu güncelleme, Los Santos bayilerine, Annis, Dinka, Übermacht ve daha fazlasından ithal edilen tuner arabalarından, Amerikalıların tanımaya ve sevmeye başladığı o doğrudan Vapid araçlarına kadar, yepyeni bir taze araç envanteri topluluğu kazandıracak. 20 Temmuz’da gelen güncellemede 10’u gelecek olan yaz boyunca toplam 17 yeni araba olacak.

Ayrıca, GTA Online bu yıl içinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de çıktığında, belirli araçlar tüm yeni hız iyileştirmeleri ve daha fazlasıyla yükseltilebilir olacak. Bu özel yükseltmeler, Grand Theft Auto V’in yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X|S sürümlerinde mevcut olacak – daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Los Santos Topluluk Buluşması

Şu andan itibaren Los Santos Tuners’ın yayınlanmasına kadar GTA Online oynamak size bazı özel ödüller kazanma fırsatı verecek. Los Santos Customs Tişörtünü almak için şu andan itibaren herhangi bir zamanda GTA Online oynayarak “Buluşun” ve Los Santos Tur Ceketini almak için herhangi bir Impromptu Yarışa (Etkileşim Menüsü aracılığıyla erişilebilir) katılın.

Oynayın ve Özel Ödüller Kazanın

Serbest Dolaşımda bir aracı çalıp LS Customs’a başarılı bir şekilde satmak, aynı zamanda size içinizdeki tamir ustası için mükemmel olan Los Santos Customs Tulumlarını da kazandıracaktır. 20 Temmuz’da veya sonrasında Los Santos Tuners oynayarak ödüllerinizi alın. Öğeleriniz 23 Temmuz’dan sonra giriş yaptıktan 72 saat sonra Dolabınıza gelecektir.