Rockstar tarafından yaratılmış yarışlarda Üçlü Ödüller ve daha fazlası

Hız; diğerleri gibi bir ahlaksızlıktır, pahalıdır, özeldir ve bazı insanlar bunun uğruna ölür. Özellikle göz yaşartıcı bir hızda yarış pistinde aracına adeta çığlık attıranlar.

Rockstar tarafından yaratılan Open Wheel Races etkinliklerinden herhangi birinde direksiyonun arkasında yerinizi alın ve Los Santos Yaz Özel’in bir parçası olan yepyeni dokuz pist de dahil olmak üzere tüm hafta boyunca üç katı GTA$ ve RP kazanın.

Keeping Track

Vespucci kanallarında 50 metrelik katamaranlar ile yarışmayı unutun. Bu sezon Vinewood seçkinleri, kendi arka bahçelerinde bulunan pistlerde Open Wheel Racing çılgınlığına giriştiler. Rahat bir yaşam. Sadece şezlongunuzdan kalkıp kokpite gidin ve o ilk şampanya için hazırlanın.

Life’s a Beach

Rakipleriniz yanınızdan geçip giderken kontrolsüz bir şekilde deniz tutulmasına neden olabilecek virajlı bir yolda saatte yüzlerce mil hızla sizi savuran bir g kuvvetinin hüküm sürdüğü bir kokpitin içinde olmaktan daha rahatsız edici ne olabilir? Ayrıca bütün bunları pantolonunda kum varken yapıyorsun. Sörf başlasın.

It’s a Sign

İkonik Vinewood sembolu. Çoğu insan için epey bir anlam yüklüdür. Bazıları için şöhret, servet ve onu büyütmek. Sizin için ise kafatasınızda herhangi bir çizik olmadan bitiş çizgisine ulaşabilmek. Sembole o kadar yakın olacaksın ki, V’yi şans için öpebilirsin bile.

Top of The Town

Los Santos ticaret bölgesi yönetim kurulu odalarına girmenin iki yolu vardır. Birinci seçenek, adam kayırma. İkinci seçenek, açık tekerlekli bir arabaya binin ve kendinizi doğrudan oraya sokun. Çünkü 40. kattaki işe alma komitesinin penceresinde bir yarış arabası sürmek kadar onları etkileyebilecek hiçbir şey yoktur.

Dam

Herkes sağlık ve güvenlik kurulunun The Land Act Barajı’nın stres testi için nakit sıkıntısı çekmediğini biliyor. Belki de bu yüzden özel bir şirkete yüksek hızlı açık tekerlek yarış pisti inşa etme hakları verdiler. Bir düzine zarif ince ayarlı ultra performanslı makine haricinde hiçbir şey ilk köşeye çarptığındaki sağlamlığını doğrulayamaz.

Road To Ruin

Los Santos otoyolunda 100 milde tahmini 71 ölümlü kaza gerçekleşiyor. Ne düşündüğünüzü biliyoruz. Bu kazalar çaylakların işi. Bakalım onları alt edebilecek miyiz.

Headwind

Nesli tükenmekte olan bir kuşun Ron Alternates Rüzgar Çiftliği’ndeki türbinden geçerken gördüğü son şey nedir? Bir zamanlar cevap “ilerleme” idi. Bu günlerde, iki metre solunda patlayan bir yarış arabası olması daha olası.

Morningwood Glory

Los Santos’un en zengin bölgelerinin sakinleri mahallelerinde zorlu bir açık tekerlek yarışına izin vermeye nasıl razı oldular? Tabii ki rüşvet. Kimsenin bahsetmediği bu gerçek, 20 kat yukarıda olacak ve tamamen doğal olan ışığı engelleyecekti. Bu bölgenin sakinlerinin umurunda mı? Evet. Yarış organizatörlerinin umurunda mı? Hayır.

Abridged

Nihayet, kimsenin istemediği bir mühendislik başarısı: Alamo Denizi üzerinde bir köprü. Peki bu büyük şaheser kimin için? Nihayet yatırımlar Sandy Shores’un ekonomik açıdan kötü durumda olan yerlerine gidecek ve orada büyük bir altyapı mı oluşturulacak? Gülünç olma. BAWSAQ 100 CEO’larının en zengin %1’inin en aptal% 1’i için bir yarış pisti. İlerlemeye hoş geldiniz.


VIP / MC Work ve Mücadele için İki Kat Ödül

Belki de daha çok, yasadışı bir şekilde kazançlı ödemeler arayan bir tipik serserisiniz. İster karanlık bir organizasyonun figürü olun, ister kötü şöhretli bir Motosiklet Kulübü lideri olun. Hem VIP hem de MC Work & Challenges Çifte Ödüller veriyor.

Bu hafta hangi etkinlik daha sık oynanırsa oynansın, gelecek haftanın oyun içi bonuslarının belirlenmesine yardımcı olacaktır. Eğer oyuncular daha fazla VIP Work ve Challenge üstlenirse, sonraki hafta tüm Special Cargo Sell görevleri İki Kat Ödül verecek. Oyuncular daha fazla MC Work ve Challenge’ına katılırsa, tüm Biker Business Sell görevleri 3 Eylül’den 9 Eylül’e kadar 2X GTA$ ve RP verecek.


Ayrıca, VIP veya MC Work görevlerini tamamladıktan sonra ücretsiz bir Green Dot Tech Mask almak için önümüzdeki hafta tekrar gelin.

Ücretsiz Vapers Den Tee

Önümüzdeki yedi gün içinde GTA Online’a giren tüm oyuncular, Vapers Den tişörtünü ücretsiz olarak alabilecek. Bu kampanya 2 Eylül’de sona erecek.


Podyumda Bu Hafta: The Progen PR4

Diamond Casino & Resort’un lobisinde sallanın ve Lucky Wheel’e bir şans verin. Bu hafta podyumda, Estancia Tobacco’nun sponsorluğundaki tasarıma sahip olan Progen PR4 var. Bunu dostça bir hatırlatma olarak kabul edin: Pit stop yapmayı ve lastiklerinizi sürekli yenilemeyi unutmayın. Hayat kurtarıcı olabilir.

İNDİRİMLER

MC Clubhouse’larda %40 indirim

Downtown Vinewood, Grapeseed, Great Chaparral, Hawick, La Mesa, Paleto Bay (1 Paleto Blvd ve 68 Paleto Blvd), Pillbox Hill, Rancho, Sandy Shores, Vespucci Beach

Biker Business’larda %40 indirim

Evrak Sahteciliği Ofisleri, Sahte Para Fabrikaları, Ot Çiftlikleri, Meth Laboratuvarları, Kokain Depoları

Executive Office’lerde %40 indirim

Maze Bank West, Arcadius Business Center, Lombank West, Maze Bank Tower

Executive Office Özelleştirmelerinde %30 indirim

İç Mekanlar, Organizasyon Adı Değişikliği, Para Kasası, Silah Dolabı, Konaklama, Kişisel Asistan


%35 İndirimli Ocelot R88

%40 İndirimli Declasse Hotring Sabre

40% İndirimli Declasse Drift Tampa

40% İndirimli Declasse Drift Yosemite


Social Club hesaplarını Prime Gaming’e bağlayan GTA Online oyuncuları, bu hafta herhangi bir zamanda oynadıkları için 200.000 GTA$ kazanacaklar (tüm GTA $ bonuslarının Maze Bank hesabınıza gelmesi için lütfen 72 saate kadar bekleyin). Ek olarak, Prime Gaming üyeleri şunları alacak:

✘ 70% indirimli Mammoth Avenger

✘ 75% indirimli Avenger Weapon ve Weaponized Vehicle Workshops

✘ The Vespucci Canals Nightclub Property

Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret ettiğinizden ve kaydolduğunuzdan emin olun.

Güncel tüm özel etkinlikler, bonuslar ve indirimler için Social Club Events sayfasına gidin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteği’ne bakın.