Ek Olarak Bunker Tedariklerinde İndirimler ve Dahası

Askeri operasyonlar artık ilk akla gelen tek tip savaş alanı şeklinde değildir. – Artık sadece biraz karmaşıklık, teknoloji ve beceri gerekiyor. Tüm bunlara zeka işi diyen de olabilir. GTA Online’da bu hafta, silah kaçakçılarının kârlı bir şekilde yeraltı sığınaklarından çıkmaları için ayrılmış.

Mobil Operasyon Görevleri’nde 2 Kat GTA$ ve RP

Şimdi sivil araçlar size mi vuruyor? Öyleyse, Mobil Operasyon Görevlerini başlatmak için Mobil Operasyon Merkezinize uğrayın. Bugünden 12 Mayıs’a kadar görevleri başarıyla tamamlayıp çifte ödüller kazanmak için her çeşit ölümcül araçtan yararlanın.

Bu hafta herhangi bir Mobil Operasyon Görevi‘ni tamamlamak ek olarak, sonraki haftaya tam 100,000 GTA$ sizin Maze Bank hesabınıza yatırılacak.

Eğer, Ballistic Equipment, çeşitli silah eklemeleri gibi son teknolojiye ulaşmanız için bir yardıma ihtiyacınız varsa bu hafta boyunca Bunker’ınızda üçe katlanan Araştırma hızından faydalanabilirsiniz.

Ek olarak, fiyatları düşürerek silah yarışlarında dönüş oranınızı arttırın – Sizin iyi bir şekilde başlamanıza yardımcı olması için Bunker Tedarikleri ve MK II Silah Yükseltmelerinde %50 İndirim alacaksınız. Dahası, Mobil Operasyon Merkezi, yükseltmeleri, modifikasyonları, silahları ve araç atölyelerinde %40 indirim elde edeceksiniz.

İNDİRİMLER

Yukarıdaki Mobil Operasyon Merkezi ve Bunker temalı anlaşmalara ek olarak, oyuncular aşağıdaki araçları %40 indirimle satın alabilirler:

Karin Technical Custom

JoBuilt Hauler Custom

JoBuilt Phantom Custom

Brute Stockade

Declasse Weaponized Tampa

HVY Nightshark

Motor Savaşları 3 Kat GTA$ ve RP Kazandırmaya Devam Ediyor

Bir paraşütle cesaretinizi toplayıp Motor Savaşları Dünyası’na atlayarak hem yükseklik hem de yüksek ses korkularınızla yüzleşin ve ay boyunca üçlü ödüller kazanmaya devam edin.

Oynayarak Kazanın: The Invade and Persuade Tişörtü

Bu hafta herhangi bir zamanda GTA Online oynayarak Invade and Persuade tişörtünü ücretsiz kazanın.

100. Seviye ve Üstü Oyuncular İçin Pembe ve Yeşil Kamuflajlı Kaplama

Kutlamaya devam ederken, disiplinle ve adil bir şekilde yükselmeyi hedefleyen 100. Seviye ve üstü GTA Online oyuncuları bu hafta HVY Nightshark aracı için eşsiz Pembe ve Yeşil Kamuflaj kaplamasını kazanacaklar. Herhangi bir Weaponized Vehicle Workshop üzerinde bu eşsiz süslemeyi elde edin. (17 Mayıs’tan sonraki girişte 72 saat içinde erişilebilir olacak.)

Podyumda Bu Hafta: The Vapid Winky

The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve birbirinden özel hediyelerden birini kazanmak için Lucky Wheel’de haftalık çevirmenizi yapın. Bu haftanın en büyük ödülü ne mi? Askeri-endüstriyel kompleksin kararlı ve güvenilir bir parçası olan çok yönlü araç Vapid Winky.