Ücretsiz İçki Tazeleyiciler, Moonshiner Hikayesi ve İçki Kaçakçısı Görevlerinde Bonuslar ve Dahası

Yerli halk, yalnızca en güçlü parıltının giderebileceği bir susuzluk yaşıyor ve siz de sermayeye dönüştürmek için birinci sınıf konumdasınız. Moonshiner Story ve Bootlegger Görevlerinden herhangi birini bu hafta tamamlamak size 2 Kat RDO$ ve Karakter XP kazandırırken, Moonshine Satışları size 1.5 Kat RDO $ ve iki Kat Rol XP’si kazandıracak.

İçki mayalamanızı başlatmak için malzeme eksiğiniz mi var? Endişelenmeyin – tüm Moonshiner’lar bu hafta Red Dead Online oynadıkları için 10 ücretsiz Mash Refill alacak. İster sizin ister komşunuzun zulasını kurtarsın, herhangi bir beş Vergi Toplayıcısı engelini yok etmek, size seçtiğiniz herhangi bir Acemi veya Gelecek Vaat Eden Moonshiner Öğesinde %40 oranında indirim sağlayacaktır.

20. Seviyeye ulaşmış deneyimli Moonshiner’lar, bu hafta ilk satışlarını tamamladıktan sonra bir Yerleşik veya Seçkin Moonshiner Öğesinde %40 indirim alacaklar. Bu arada, yeraltı kaçakçılık operasyonunu kurmaya devam edenler, bugün ile 3 Mayıs arasında Moonshine Kulübesi’ni 5 Altın Külçe indirimle alabilir.

Ücretsiz Hızlı Seyahat Ve Kulübe Taşıma

Özgürce dolaşın ve dört rüzgar sizi güvenle evinize götürsün. Tüm Moonshine Kulübe taşıma ve Hızlı Seyahat özellikleri bu hafta ücretsiz. Ayrıca, soğuklardan biraz korumaya ihtiyacınız varsa, bu hafta Avantajlar menüsüne uğrayın, Katalogdaki herhangi bir Pançoyu %30 indirimle satın alın (kupon 72 saat içinde kullanılabilir olmalıdır).

Sınırlı Süreli Kıyafetler

Ortega Yelek

Ekose Şapka

Carver Pantolon

Pelt Half Çeps

Rakun Şapka

HAFTANIN İNDİRİMLERİ

Moonshiner Rol Kıyafetlerinde %40 İndirim

Moonshine Kulübesi ve Sabit Yükseltmelerde %30 İndirim

İfadelerde %30 İndirim

Yeleklerde %30 İndirim

Norfolk Roadster Atlarında %40 İndirim