Motorcu İşlerinde, Sözleşmeler ve Zorluklarda bonuslar, Ücretsiz Motorcu Ceketleri, İki Katına Çıkarılan Maaşlar ve Dahası

Motorcu İşleri, Sözleşmeler ve Zorluklarda Çifte Ödüller

Zamanın başlangıcından beri, sayılarda güvenlik vardır. Aslında, deriye ve motorlara meraklı, benzer düşünen aykırılardan oluşan bir çeteyle bir araya gelmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu yüzden, Kulüp evi Sözleşmelerini ve MC Work and Challenges’ı tamamlayarak bir Motosiklet Kulübünün bir parçası olarak nakit para kazanırsınız – hepsi 31 Mart’a kadar 2X GTA $ ve RP dağıtıyor.

Deadline’da İki Kat GTA$ ve RP

İki tekerlekli araçlarınızın biraz daha fütüristik ve çok daha patlayıcı olmasını istiyorsanız, belki de düşmanlarınızı kesmek ve onları Nagasaki Shotaro’nuzun arkasındaki ışık iziyle buharlaştırma hızınız daha fazladır. Eğer düşmanlarınızı yok etmek için daha fazla motivasyona ihtiyacınız varsa, Deadline bu hafta tüm rakiplere iki kez ödül kazandırıyor.

Korumalar ve Ortaklar için Çifte Maaş

Sokaklar bugünlerde tehlikenin gizlendiği tek yer değil. Üst düzey yöneticilerin ve bilim adamlarının da korunmaya ihtiyacı var. Neyse ki onlar için, bir Kuruluşun güvenlik ekibine bir Koruma veya Ortak olarak katılmak, size iki kat fazla maaş verecektir.

Ücretsiz Motorcu Ceketleri

Paketin bir parçası olarak gezecekseniz, parçaya bakmanız gerekir. Bu hafta ücretsiz olarak deri giyinin ve ücretsiz herhangi bir Motorcu Ceketini alın. Teklif tüm saygın giyim mağazalarında mevcuttur.

Sand Kot Motorcu ve Worn Ox Blood Blouson Ceketleri

Cobble Kot Motorcu Ceketi

Indigo Kot Motorcu Ceketi

Yamalı Kot Motorcu Ceketi

Kontrast Kamuflajlı ve Yıkanmış Kot Motorcu Ceketleri

Siyah Blouson Ceket

Black Principe Hoodie’yi Kazanın

31 Mart’tan önce herhangi bir zamanda GTA Online oynamak size ücretsiz olarak Black Principe Hoodie kazandıracak. Etrafınızdakilere sadık kişiliğinizi, marka sadakatinizi ve zevkinizi duyurmak için giyinin.

İndirimler

Bu hafta harekete geçmek isteyenler, MC Kulüp Evleri, Kulüp Evi Yükseltme ve Modifikasyonlarıdaki indirimlerden yararlanarak akıllıca davranacaklardır. Gerekli donanıma ek olarak, temel donanımı da unutmayın: tüm Motorcu Ceketleri ücretsizdir, ayrıca çeşitli bisikletler, üç tekerlekli araçlar ve diğer otomobillerde %40 indirim elde edeceksiniz.

Tam liste için aşağıya bakın:

Motorcu Kulüp Evlerinde %35 İndirim

Motorcu Kulüp Evi Yükseltmeleri ve Modifikasyonlarında %35 İndirim

Nagasaki Shotaro %40 İndirimli

Maibatsu Manchez Scout %40 İndirimli

Principe Lectro %40 İndirimli

Rampant Rocket %40 İndirimli

Nagasaki Stryder %40 İndirimli

Dinka Vindicator %40 İndirimli

BF Raptor %40 İndirimli

Nagasaki Ultralight %40 İndirimli