Tüm Natüralist Örnekleme Satışları iki katına çıkıyor ve ayrıca doğaya hazırlayan bir Bakım Paketi Hediye

Bu hafta Red Dead Online’da doğa harikalarının tadını çıkarın ve tüm oyuncular için 3 Güçlü Otobur Yemi, 3 Güçlü Yırtıcı Hayvan Yemi ve 3 Özel Göl Yemleri içeren ücretsiz bir bakım paketi ile gelecek gezinizden en verimli şekilde faydalanın. Ve Doğa Ana’nın çağrısına henüz yanıt vermemiş olanlar, Naturalist’in Örnekleme Kiti 5 Altın Külçe indirimli.

İster amatör ister tecrübeli olsun, tüm natüralistler bu hafta tüm Örnekleme Satışlarında iki kat para ve XP alacaklar. Herhangi bir Efsanevi Hayvanı örneklemek, hedeflerinizi yatıştırmak ve canlandırmak için size 100 Sakinleştirici Varmint Tüfeği mermisi ve 5 Hayvan Diriltici kazandırır.

Hayvan belgeleme ekipmanınızın yükseltilmesi gerekiyorsa, bir tur Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı görevini tamamlayın: Tamamladığınızda, Gelişmiş Kamerayı %40 indirimle satın alabileceksiniz.

Kıyafetlere ve hediyelik eşyalara dönüşmesi için postlarınızı Gus Macmillan’a getirin – 15. Seviye altındaki herhangi bir Kıyafeti yarı fiyatına satın alabilmek için Gus’ın Mağazasında herhangi bir ürünü üretin.

BALIKÇI BONUSLARI

Yeminizi atın, ayaklarınızı uzatın ve gölde geçirdiğiniz bir günün avantajlarından yararlanın. Bu hafta daha sık gerçekleşen tüm Serbest Dolaşım Balıkçılık Mücadelelerinde 2 Kat RDO$ ve XP var. Ayrıca, herhangi bir balığı satmak için Kasabı ziyaret etmek, tüm satışlarda size %50 ekstra para kazandıracaktır.

İNDİRİMLER

Tüm Harriet Toniklerinde %30 İndirim

Acemi ve Gelecek Vaat Eden Natüralist Öğelerde %30 İndirim

Gus’ın Mağazasındaki Tüm Ürünlerde %30 İndirim

Fil Tüfeğinde %30 İndirim

Olta, Tüm Balıkçılık Yemleri ve Tüm Şapkalarda %40 İndirim