Gelecek Red Dead Online Güncellemesinde Öne Çıkacak En İyi Topluluk Fotoğrafları

Lagras’ın bataklıklarından Grizzlies’in karla kaplı zirvelerine kadar, Natüralistler ve tüm avcılar bu yaz boyu Natüralist Fotoğraf Yarışması’na katılmak için vahşi doğayı baştan aşağı taradılar.

Kartal gözlü fotoğrafçılar keşiflerini ve maceralarını gerçekçi bir tarzda fotoğrafladığından, yarışma boyunca 10.000’in üzerinde fotoğraf gönderildi. Rockstar Games, Red Dead Online topluluğunun üstün yeteneği sayesinde hemen hemen çoğu fotoğrafın çarpıcı olmasından dolayı, seçimlerini yalnızca altı fotoğrafla sınırlayabilmişler.

Seçilen altı fotoğraf, 1 Aralık güncellemesinde tüm oyunculara ücretsiz olarak, Red Dead Online’a Kamp Bayrakları, Bar Portreleri veya Fotoğraf Stüdyosu Arka Planları olarak eklenecek.

Rockstar Games ile birlikte biz de fotoğraf seçilen fotoğrafçıları tebrik ediyor, tüm Red Dead Online topluluğuna ve #Naturalist Fotoğraf Yarışması’na katıldıkları için çok teşekkür ediyoruz.

MOONSHINE BAR FOTOĞRAFLARI

XermZander (PS4) tarafından “Korkusuz natüralist Linda Tops”

Stoned Flowers ekibinde bir teğmen ve bireysel üretken bir dijital fotoğrafçı olan XermZander, Bluewater Marsh’da bir Amerikan Timsahı yakalarken muhtemelen son anlarını yaşayan oyuncu Bonzaifever’ı çekmiş.

G-dog123045 (XB1) tarafından “Uzun Ağaçlar”

G-dog123045, Aurora Havzası’nın ormanlık alanlarında huzur içinde dolaşırken gölgede kalan bir çift geyiğin bu çarpıcı görüntüsünü yakalamış.

KAMP BAYRAKLARI

Press-A (PC) tarafından “Muhteşem Ovalar”

Press-A tarafından fotoğraflanan bu vahşi Tennessee Walker atı, Batı Elizabeth alacakaranlığında dalgalanan bir tahıl tarlasının ortasında çarpıcı bir an yaratıyor.

SunnyAmaterasu (PC) tarafından “Ruhlar II”

Çalışmalarını Instagram’da @red_dead_portraits olarak da yayınlayan RDR2 PC PHOTO Crew’inin bir Komisyon Üyesi olan SunnyAmaterasu, Gus Macmillan’ı ziyaret ettikten sonra Feral_Kenna ve Chantmiss’in simetrik silüetlerini çekmiş.

FOTOĞRAF STÜDYOSU ARKA PLANLARI

Hildegard97 (XB1) tarafından “Büyük Vadi”

Hildegard97, Gelişmiş Kamera’nın Red Pass filtresiyle parlak kırmızıya boyanmış bir arazide Amerikan Standardı cinsi bir atın güzel bir anını yakalamış.

WynBird  (PC) tarafından “Heartlands”

WynBird’ün PC’deki Red Dead fotoğrafçılığı, ayrıntılarına kadar hassas bir gözle görülebilecek, sınırdaki geniş alanları yakalamış. Geniş açık bir gökyüzü altında otlayan ve dinlenen bir bizon sürüsünün bu geniş pastoral sahnesi, bunun güzel bir örneğidir.

ONUR ÖDÜLLERİ

Tyoma01 tarafından “Büyük Vadi”

Yalnız bir gezgin, arkadaşı yolu aydınlatırken ata biner gibi durur.

 maigwern tarafından Gaptooth Sırtı

New Austin’in çalılarının ortasında yetiştirdiği atının tepesindeki bir binicinin şık bir şekilde filtrelenmiş görüntüsü

 J0NNY_L4W tarafından Pronghorn Çiftliği #Naturalist

Bir Amerikan Siyah Ayı, gecenin köründe vahşi doğayı araştırmaktayken.

InTheSun10 tarafından “Timsahlar”

The Magnificent Team üyesi InTheSun10, bataklıkta yaşayan üç sahtekarın bu harika fotoğrafını çekti.

Kazanan fotoğrafçıları tekrar tebrik ediyoruz – Gelecek güncelleme haberleri için takipte kalın.