Efsanevi ve Kötü Şöhretli Ödüller için Ödeme Bonusları, Temel Bakım Paketi ve Dahası

Vahşi doğada işler daha zordur – oraya hazırlıksız girmenin tehlikeli bir iş olduğunu söylemek az kalır. Bu nedenle, bu hafta tüm Red Dead Online oyuncuları 5 Silah Yağı, 3 Vahşi Havuç, 2 Etkili Sağlık İksiri, 5 Özel At İyileştiricisi ve 3 Çikolatadan oluşan özel bir bakım paketi alacak.

NATÜRALİST BONUSLARI

Doğa bilimciler, özellikle çalılıklarda ve çukurlarda gözlerini dışarıda tutmalılar: Bu hafta Siyah Kuyruklu Kır Tavşanı Örneklerini satmak, her zamanki RDO $ ve Natüralist XP’yi üç katına çıkaracak.

ÖDÜL AVCISI BONUSLARI

İster ölü ister diri olsun, lisanslı ödül avcıları, Efsanevi ve Kötü Şöhretliler de dahil olmak üzere tüm Ödüller için nakit ödemelerde %50’lik bir bonus kazanıyorlar. Çatışmalarınız ve maceralarınız için fazladan ateş gücüne ihtiyacınız olursa, 5. Seviyenin üzerindeki tüm lisanslı Ödül Avcıları, Navy Revolver’ın yarı fiyatına alabilecekler.

KOLEKSİYONER BONUSLARI

Bu hafta ayrıca kartal gözlü koleksiyonerler için de ödüller getiriyor: Gözlerini dört açıp Ördek, Balıkçıl ve Kaz Yumurtalarını Haftalık Yumurta Avı Koleksiyonunu tamamlayarak Madam Nazar’a teslim edenler, ayrıca normalden %50 nakit bonus alacaklar. Bu arada Condor Yumurtası Serbest Dolaşım Etkinliğine katılan Algısal Toplayıcılar, seçtikleri bir Acemi veya Gelecek Vaat Eden Koleksiyoner Öğesinde %40 indirim alacaklar.

SINIRLI SÜRELİ KIYAFETLER

Cardozo Yelek

Leavitt Ceket

Hopeman Yelek

Menasco Şapka

Owanjila Şapka

Lister Şapka

Manteca Şapka

Covington Şapka

Bowyer Bot

HAFTANIN İNDİRİMLERİ

Ödül Avcısı Lisansında 5 Altın Külçe İndirim

Koleksiyoner Çantasında 5 Altın Külçe İndirim

Ödül Avcısı Vagonunda %40 İndirim

Koleksiyoner Kıyafetlerinde %40 İndirim

Ödül Vagonunda %40 İndirim

Koleksiyonerin Eyer Çantası, Rafine Dürbünler ve Koleksiyoner Haritalarında %40 İndirim