Tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından birisi olan GTA 6 ile alakalı her yeni bilgi, bir anda çığ gibi yayılıyor. İddiaya göre, seslendirmen Dave Jackson, Grand Theft Auto 6 oyununun fragmanı için çalıştığını ima ederek Rockstar Games’in resmi fragmanı yakın bir tarihte oyunculara sunacağını belirtti.

“Resmi olduğunu yapımcılardan yeni öğrendim, yeni Grand Theft Auto serisinde polis şefi CAPTAIN MCCLANE rolünü oynayacağım. Onlara gerçekten zamanım olmadığını söylemeye cesaretim yoktu! Haha! Evet… bir gün biraz uyuyacağım! Bunu biliyorum! SADECE BİLİYORUM! haha! Cidden, böyle profesyonel ve eğlenceli bir grup insanla çalışmak bir ayrıcalık. Eğer bir oyuncuysanız, bizi izlemeye devam edin…”

Dexerto sitesinden aldığımız bu habere göre, Dave Jackson, Captain McClaine adında yeni bir karakter için seslendirme işi sağladığını iddia etti. Bu iddialar henüz doğrulanmazken, seslendirmen o zamandan beri yaklaşmakta olan Rockstar devam oyunu ile iddia edilen çabalarını ikiye katladı. Seslendirmen şu anda resmi Facebook hesabındaki yazıyı kaldırmış durumda. Ardından Jackson, 28 Ağustos’ta bazı yeni iddialarla durumu güncelledi.

“Yapımcılar bu bilgileri yayabileceğimi söylediler“ dedi. “Yakında yeni fragman yayınlanacak!“

“Muhabirler ve haber arayan video oyunu dergisi editörleri tarafından bombardımana tutuldum. Bu yüzden son gönderiyi bir süreliğine kaldırdım. Sırf bir yazıdan bu kadar ilgi gördüğüme inanamadım. Gibi; “Sakin olun beyler!” Şşş! diyorum ki, yapımcılar bu haberi yayabileceğimi söyledi ve yakında yeni bir fragman gelecek! Öyleyse beklemede kalın! gibi oldu. Şimdi size göstereceğim harika bir şey var: “Gerekli Bir Son” yazarıyla nadir bir röportaj: Chris Tetreault-Blay!”

Şimdilik bu iddiaları kanıtlayacak bir delil bulunmamakta. Eğer kendisinin iddialarını kabul edersek, fragman önümüzdeki birkaç ay içinde yayınlanacak.