En İyi Araba Dart Oyunu’nda Büyük Skoru Kazanın

Paraşüt ile donatılmış, birinci sınıf Ruiner 2000 ile gökyüzüne yükselin ve uzakta süzülen riskli bir hedefe doğru ilerleyin. Hedefe dokunmadan ulaşırsanız, yanınızda olmaya çalışan rakipleri kontrol ettiğinizden emin olun. Unutmayın: Kirli oynamak burada varsayımsal değil, hediyedir. Overtime Rumble 23 Eylül’e kadar Üçlü Ödül veriyor.

King of the Hill’de Üçlü Ödül

Belki de daha çok zamansız, klasik bir şey için havasındasın. Bu durumda, King of the Hill olan klasik rekabetçi kan banyosunu seçin ve eski moda bir hesaplaşmada rakiplerinizin kontrolünü ele geçirin. Kan ve cesaretle kaplı olarak ortaya çıkacak ve her zamanki para ve RP’yi üçe katlayacaksınız.

Hava Kargo Satışlarında Çifte Ödül

Los Santos’un tehlikeli sokakları gibi, üzerindeki hava sahası da tehlikelerle doludur, ancak cesaretini toplayıp Smuggler’s Run Hava Kargo Satışıyla kaçak mal satanlar iki kat para kazanacaklar. Maze Bank Foreclosures internet sitesinden bir Hangar satın alıp satışlara başlayın – hangarlarda tüm hafta boyu %30 indirim olacak.

10 Film Eşyasının Tümünü Bul ve 250.000 $ GTA Bonusu Alın

Şehrin etrafında dolaşırken çeşitli yerlere saklanmış eşyalar ve hırsızların eşya yüklemek için kullandıkları kamyonetleri bulmak için gözlerinizi dört açın. Film endüstrisinin kötü şöhretli devi Solomon Richards, bu değerli eşyalar için sizi cömertçe ödüllendirecek: önümüzdeki yedi gün içinde 250.000$ GTA ödülü almak için 23 Eylül’e kadar çalınan 10 film aksesuarının hepsini bulun. Bu eşyaları zaten topladıysanız, arkanıza yaslanın ve rahatlayın – ödülünüzü de önümüzdeki hafta içinde alacaksınız.

Bu Hafta Podyumda:

The Progen Itali GTB

Lucky Wheel’i döndürmek için The Diamond Casino & Resort’a uğrayın. Bu hafta podyumda: LifeInvader profil resminizi güncellemek için gereken süreden daha kısa sürede mırıltıdan kükremeye geçme gücüne sahip bir spor araba olan Progen Itali GTB yer alıyor.

Hangarlar

LSIA Hangar A17, LSIA Hangar 1, Fort Zancudo Hangar 3499, Fort Zancudo Hangar 3497, Fort Zancudo Hangar A2

LF-22 Starling

Mammoth Tula

Gauntlet Classic Custom

Hangar Özelleştirmelerinde ve Eklentilerde %30 İndirim

  • Hangar Stili
  • Aydınlatmav
  • Zemin Grafikleri
  • Ofis Mobilyaları
  • Yaşam Alanları
  • Atölye

Ek Araçlar

  • Imponte Deluxo – %30 İndirim
  • Rune Zhaba – %30 İndirim
  • Albany Manana Custom – %25 İndirim

Güncel tüm özel etkinliklerin, bonusların ve indirimlerin tam listesi için Social Club Events sayfasını ziyaret edin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support‘a bakın.