Hedef Saldırı Yarışları, İş Savaşları ve Dahasında Bonuslar

Yasadışı silah kaçakçılığı için bir yeraltı sığınağı kurdunuz, araştırma ve geliştirme yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak için avantajlı bonuslardan yararlandınız ve Güney San Andreas sokaklarında silahlı teröristlerden oluşan bir filoyu serbest bıraktınız. Şimdi Özel Araç İşlerinde iki kat ödülün yanı sıra Yönetici Ofislerinde ve özelleştirmelerinde indirimlerle bu hafta savaş odasından toplantı odasına dilediğiniz şekilde geçiş yapın.

Ayrıca, Hedef Saldırı Yarışlarında üçlü ödüllerle askeri silahların ve yüksek oktanlı yarışların kutsal olmayan ilişkisini birleştirin.

Özel Araç İşlerinde 2 Kat GTA $ ve RP

Nişancılar ve sürücüler için bir araya gelerek hayatını kazanmanın başka yolları da var: Özel Araç İşleri, yalnızca nadir ve modifiye edilmiş araçları taşıma becerilerinizi sergilemek için değil, aynı zamanda çifte ödüller kazanmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Hedef Saldırı Yarışlarında 3 Kat GTA $ ve RP

İyi bir sürücü ile nişancı arasındaki yoldaşlık, sınırda telepatik olabilir: kontrol noktalarında hızlanmak, hedefleri acımasız bir verimlilikle indirmek kolay olmayabilir. İlişkiler hiçbir yerde Hedef Saldırı Yarışları‘ndan daha iyi görünmüyor ve bunların tümü tüm hafta boyunca tüm katılanlara üç kat ödül veriyor.

İş Savaşlarında 2 Kat GTA $ ve RP

Sunucunuzda düzenli olarak başlayan İş Savaşlarına ve Los Santos otoyollarında ve yan yollarında değerli yüklere dikkat edin – Bu hafta çalma, koruma, suikast ve diğer tüm tatsız davranışlar için olağan GTA $ ve RP’nin iki katı kazanacaksınız.

Mayıs Ayının Geri Kalanı İçin Motor Savaşlarında Üçlü Ödül

Kargo ambarından atlayın, bir araç (ve şanslıysanız bir de silah) bulun, hayatınız için savaşın ve bu ay Motor Savaşlarında yarışarak üç kat GTA $ ve RP kazanın.

Ücretsiz Beyaz Vom Feuer Kapüşonlunuzu Almak İçin Bu Hafta Oyuna Girin

Bu hafta oyuna girerek Beyaz Vom Feuer Kopüşonlunuzu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

100’den Fazla Oyuncu için Galaxy Kaplama

Topluluğun en sadık üyelerine yönelik devam eden kutlamamızın bir parçası olarak, 100 ve üzeri Seviye GTA Online oyuncuları,  Anti-Aircraft Trailer için ücretsiz bir Galaxy Livery kazanacaklar (24 Mayıs’tan sonra giriş yaptıktan sonra 72 saat içinde mevcut olacak). Onları havaya şık bir şekilde havaya uçurun.

Bu Hafta Podyumda: Declasse Drift Yosemite

Diamond Casino’ya girin ve birbirinden özel hediyeleri kazanmak için Lucky Wheel’i günlük olarak çevirin. Haftanın podyumdaki en büyük ödülü Declasse Drift Yosemite.

İndirimler

Yönetici Ofislerine, Geliştirmelerinde %50 İndirim

Jobuilt Phantom Wedge %40 İndirimli

Benefactor Turreted Limo %40 İndirimli

Anti-Aircraft Trailer %40 İndirimli

Karin Technical Aqua %40 İndirimli

BF Dune FAV %30 İndirimli

Vapid Caracara %30 İndirimli

Bravado Gauntlet Hellfire %30 İndirimli

HVY Menacer %40 İndirimli