Özel Kargo Satış Görevlerinde, Zaman Denemelerinde ve Daha Fazlasında Artı Bonuslar

Klasik Adversary Modu Power Play, bu hafta 3 Kat GTA $ ve RP veriyor ve tüm katılımcılara çağlar boyunca turboşarjlı bir TDM’de büyük kazanma şansı sunuyor. USS Luxington ve Chiliad Missile Silo dahil olmak üzere çeşitli haritalarda rakipleri alt etmek için en yeni silahları ve ölümcül güçlendiricileri kullanın ve kan gölüne katılmak için oldukça güzel bir miktar kazanın.

Çifte GTA $ ve RP Özel Kargo Satış Görevleri

Ödeme günlerinizi çeşitlendirmek istiyorsanız, CEO’lar, önümüzdeki yedi gün boyunca tüm Özel Kargo Satışları iki katına çıkacağından Depo stok seviyelerini kontrol etmeli ve kaçak malları elden çıkarmalıdır – Ayrıca tüm Büyük Özel Kargo Depolarında indirimlerle karşılaşacaksınız, bu da stoklarınızı başlatmak veya mevcut kurulumunuzu yükseltmek için en iyi başlangıç zamanı haline getirir.

Süre Denemeleri için Üçlü Ödül

Hız tutkunları, bu haftaki Uçtan Uca Süre Denemesini ve Cypress Flats RC Süre Denemesini başarıyla tamamladıklarında üçlü ödülün sahibi olabileceklerini duymaktan mutlu olacaklar. Bu, her ikisinde de eşit zamana ulaşmak için 600.000 $ ‘dan fazla GTA $’ ın üzerinde potansiyel bir düşüştür, bu nedenle başlamak için haritanızdaki mor simgelere gidin. Birkaç saniye tıraş olmak için yardıma ihtiyacınız varsa, GTA Series Videos‘dan bu kullanışlı video kılavuzlarına göz atın:

Ücretsiz Zit Tişörtü

Bu hafta istediğiniz zaman GTA Online oynayarak Ücretsiz Zit Tişörtünü elde edin, böylece vücudunuzu Los Santos güneşinin kavurucu sıcağından korurken teknoloji şirketinin reklamını keskin bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu Hafta Podyumda:

Ocelot XA-21

The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’i bir kez çevirerek şansınızı deneyin. Bu haftanın büyük ödülü Ocelot XA-21, komşuları uyandırmadan hız sınırını ikiye katlayabilen hibrit bir süper araba.

Ocelot Locust

Übermacht SC1

Emperor ETR1

Tüm Büyük Özel Kargo Depoları