Yeni Rol Öğeleri, Ödül Hedefleri ve Dahasıyla 10 Yeni Prestijli Derece

Batı kanunsuz bir yerdir – her türlü yırtıcı hayvan ve avlarıyla dolu uçsuz bucaksız bir yerdir. Yeni bir haydut ve serseri düzeninin ortaya çıkmasından bunalmış yasa, bazı kötü şöhretli hedefleri getirmeye yardımcı olmak için en yüksek tecrübeli Ödül Avcılarını arıyor.

İster yasalarca zaten bilinen bir Seçkin ajan veya macera tutkusu olan cesur bir Acemi olun, Red Dead Online’daki Ödül Avcılığı Rolü, yasanın her iki tarafında da aksiyon dolu bir yaşam sunar.

Prestijli Ödül Avcısı Lisansı, yüksek seviyeli eşyalar ve edinilebilen beceriler, yeni silah çeşitleri ve atlar, Ödül Panolarındaki Ünlü Ödül hedefleri ve dahasıyla birlikte Ödül Avcısı Rol Sıralaması’ndan 20 üst sıraya 10 yeni Seviye ekler.

Prestijli Ödül Avcısı Lisansını, Ödül Avcısı Lisansına sahip herkes herhangi bir Ödül Panosundan satın alınabilir. Ve Ödül Avcısında 30. Seviyeye ulaşırsanız, Ödüller Menüsünde RDO $ ve Altın ile takas edilebilen Ödül Avcısı XP biriktirmeye devam edeceksiniz.

Ayrıca, yeni başlayanlar Specialist Rolüne başlamak için Ödül Avcısı Lisansından 5 Altın Külçe alabilirken, tüm Ödül Avcıları, 20. Seviyeye kadar Ödül Avcısı öğelerinde %40 indirim elde edebilirler.

EFSANEVİ HEDEF: GENE BEAU FINLEY

Prestijli Ödül Avcıları, züppe serseri Gene “Beau” Finley ve çetesinin bir dizi soygunları için arandığı yeni Efsanevi Ödüller hakkında bilgi almak için önümüzdeki birkaç hafta boyunca Yerel Ödül Panolarına uğramalılar.

Güneyde banka soygunlarını organize ettiği için aranan paralı asker grubunun lideri olan bu sonradan görme, genellikle abartılı özel bir takım elbise giyerken rastlanılır. Tüm yanlış nedenlerden dolayı kötü şöhrete sahip olan Finley, olabildiğince en kısa zamanda adalet önüne çıkarılmalıdır.

Finley ve onun ağır silahlı çetesinin Bayou Nwa’da harap bir sömürge mülkünü işgal ettiği söyleniyor. Çete, potansiyel olarak bazı yırtıcı türler de dahil olmak üzere esirleri barındırıyor, bu yüzden dikkatli olmalısınız…

OUTLAW PASS NO. 4

Yeni bir Outlaw Pass da, yeni kıyafetler, ifadeler, kamp yükseltmeleri ve daha fazlasıyla bugün Red Dead Online’a geliyor. Natüralist Fotoğraf Yarışması’ndan seçilen fotoğraflar da artık Wheeler, Rawson & Co. Club aracılığıyla ücretsiz Kamp Bayrakları, Moonshine Bar Fotoğrafları ve Fotoğraf Stüdyosu Arka Planları olarak alınabilirler.

40 Altın Külçe ile Outlaw Pass‘a yükselten üyeler, kışa uygun lüks sıcak giysiler, yeni çanta ve beceri broşürleri, gelişmiş fotoğrafçılık geliştirmeleri, bonus para ve 30 Altın Külçe, özel hediyeler ve çok daha fazlasını içeren bir dizi yeni ödül kazanacak.

Bu hafta, Outlaw Pass No. 4’e sahip olan tüm oyuncular, satın aldıktan sonraki 72 saat içinde 400 RDO$ ve 10 Külçe Altın indirimi kazanacak.

İYİLEŞTİRMELER, BONUSLAR, YENİ ATLAR VE DAHASI

Bugün, kirli sakalla birlikte diğer sakal stillerini birleştirme ve at üstündeyken de Gelişmiş Kamerayı kullanma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli eklemeler ve iyileştirmeler yapılmıştır. Ödül Avcıları, öğrenilen Silah Döndürme numarasını seçmek ve değiştirmek için Oyuncu Menüsündeki yeni Silah Döndürme Yönetimi seçeneğini kullanabilirler.

Red Dead Online’daki tüm Ödül Avcısı görevleri iki kat XP kazandığı için, merhametli kanunsuzlar ve benzer şekilde soğukkanlı katiller, her zaman fırsattan istifade edebilirler. Buna ek olarak, bazı güvenilir türlerle birlikte hareket ettiğinizde hepiniz Serbest Dolaşım ve Bounty Görevlerinde ve 7 Aralık’a kadar Serbest Dolaşım Etkinliklerinde artırılmış RDO $ ve XP ödemeleri kazanacaksınız.

Ödül Avcısı Lisansında 5 Altın Külçe indirimine ve tüm Acemi, Gelecek Vadeden, Yerleşik ve Seçkin Ödül Avcısı Öğelerinde %40 indirimine ek olarak, yeni oyuncular tüm A Land of Opportunities görevleri için normal XP’den iki katına çıkabilecek. Fort Mercer’deki hain Teddy Brown’dan intikam alın ve her birini tamamladığınızda 100 RDO$ kazanmak için “Destroyed by Grief” de Amos Lancing ile buluşması için yaslı Bayan LeClerk’e Blackwater’a eşlik edin.

Tüm Red Dead Online oyuncuları bu hafta 2.000 Club XP’si ve 2.000 Ödül Avcısı XP’si Ödülleri alacak; Seviye 5 veya üzeri olanlar bir Hazine Haritası alırken, Seviye 10 veya üzeri tüm oyuncular seçtikleri ücretsiz Yetenek Kartı Yükseltmesi alacaklar.

Yeni Yabani Atları ve Missouri Fox Trotter Atlarını incelemek için yerel Ahır’ı ziyaret edin. Tüm Broşürler, tüm Yakın Dövüş ve Fırlatılmış Silahlarda olduğu gibi %30 indirimli. Yabani Malzeme Satıcıları, ayrıca tüm Çadırlarda, Kamp Temalarında, Kamp Köpeklerinde ve Hızlı Seyahat Noktasında %40 indirim sunuyor.

Ek indirimler şunları içerir:

  • Tüm Sabit Yuvalarda %30 indirim
  • Tüm Repeater Tüfeklerde %30 indirim
  • Tüm tabancalarda %30 indirim
  • Tüm Schofield Revolver’larda %30 indirim
  • Tüm atlarda %30 indirim

  • Eyerler ve Geliştirilmiş Eyerlerde %30 indirim
  • Tüm Montlarda %30 indirim (Efsanevi Hayvan kıyafetleri dahil değildir)
  • Tüm Yeleklerde %30 indirim
  • Rol Kıyafetleri dahil tüm Kıyafetlerde %40 indirim

Ayrıca, 21 Aralık’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz bir Breton Atı ve 100 RDO$ ödülleri kazanacaklar.