YENİ HESAPLAŞMA SERİSİ, MOONSHINE GENİŞLEMELERİNDE İNDİRİMLER VE DAHASI

Bu hafta, zengin ticaretçiler ve girişimciler başarılı olmaya hazırlanıyorlar. Tüccarlar, tüm Tüccar Satış Görevlerinde, Yeniden Tedarik Görevlerinde ve Tüccar Free Roam Etkinliklerinde %50 Rol XP artışı kazanabilecekler.

Parlayanlar ayrıca tüm Moonshiner Satış, İçki Kaçakçısı ve Hikâye Görevlerinde ekstra %50 Rol XP’yi netleştirecek.

HESAPLAŞMA SERİSİ (SHOWDOWN SERIES)

Öne çıkan Hesaplaşma Serisi, Name Your Weapon’ın patlayıcılı halidir. Ekipmanınızda daha yanıcı silahlar bulundurup düşmanlarınızı ortadan kaldırarak ekstra puanlar kazanın. Bu haftanın yeni mekânı Ambarino’da Wapiti Reservation’dur.

İNDİRİMLER

Müşteri popülasyonunu genişletmek isteyen içki kaçakçıları, bar ve müzisyen genişletmeleri de dâhil olmak üzere çeşitli eklentilerdeki fırsatlardan yararlanabilirler. Bu sırada, haydutlar ve kanun yanlıları eyerler, ahırlar, rol eşyaları ve daha fazlası için çok sayıda indirim ve satıştan kâr edeceklerdir.

Tüm Eyerlerde %60 indirim

 Tüm Ahırlarda %30 indirim

 Tüm Rol Kemer Tokaları, Gözlük, Göz bantları, Yüzükler ve Eldivenlerde %40 indirim

 Tüm montlarda %30 indirim

 Moonshine Bar, Müzisyen Genişletme ve Moonshine Özelliğine yönelik tüm Kozmetik Yükseltmelerde %30 indirim (örn. Bar Temaları, Demirbaş Parçaları ve Yükseltmeleri ve Bar Fotoğrafları)

SINIRLI SÜRELİ GİYİM ÜRÜNLERİ (LIMITED-TIME CLOTHING ITEMS)

27 Nisan’a kadar Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunun en yeni sınırlı sayıda giysi seçeneği, gardırobunuza eklenmeye devam edebilirsiniz.

Plaid Cap
Folwell Hat
Gardenia Hat
Macbay Jacket
Clymene Coat
Cardozo Vest
Carver Pants
Griffith Chaps
Pelt Half Chaps

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Destek’e göz atın.

Nisan ve Mayıs 2020’de Red Dead Online ve GTA Online’dan elde edilen tüm gelirlerin bir kısmı COVID-19’dan etkilenenlere destek olarak bağışlanacaklar.