Topluluğun En İyi Natüralist Fotoğrafları Red Dead Online’da Öne Çıkıyor

Red Dead Online’daki yetenekli dijital fotoğrafçı toplulukları, modadan nefes kesici manzaralara ve ötesine kadar bölgelerin her bir köşesini katalogluyor. Gelişmiş Kameranın eklenmesiyle – artık Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunun Avcılık ve Balıkçılık bölümünden satın alınabilir – oyuncular, artırılmış manevra kabiliyeti ve işlevsellik ile oyun içi fotoğraflar çekebilirler. Bu amaca yönelik olan alet, aynı zamanda, Outlaw Pass No. 3 aracılığıyla daha da kullanılabilir olan, döneme uygun bir dizi filtre içerir.

Red Dead Online dijital fotoğrafçılarından oluşan bu başarılı topluluğu ve en yeni Frontier Pursuit, The Naturalist’i kutlamak için resmi bir #Naturalist fotoğrafçılık yarışması başlatıyoruz. İster natüralistlikte ustalaşıyor olun, ister Gus ile uzman giyim ürünleri üretiyor olun – tartışılmaz en iyi belgeleme biçimlerinden biri, maceralarınızın fotoğrafik kanıtıdır.

Bu yarışmaya katılmak için, uygun fotoğraflar The Naturalist güncellemesindeki yeni içeriklerden – yeni kıyafet ve silahlardan, vahşi yaşam fotoğraflarına ve daha fazlasına kadar herhangi birini içerebilir. The Naturalist güncellemesinden önce de olan herhangi bir vahşi yaşamı fotoğraflamaktan da çekinmeyin. Olağanüstü yaratıcılık, özgünlük, kompozisyon kalitesi ve sanatsal yönü gösteren fotoğrafların seçilme olasılığı çok daha yüksek olacaktır.

Seçilen fotoğraflar Red Dead Online’a Kamp Bayrakları, Bar Portreleri veya Fotoğraf Stüdyosu Arka Planları olarak eklenecektir. – bu yılın ilerleyen günlerinde gelecek bir güncellemede tüm oyuncular için ücretsiz.

KATILIM ŞARTLARI

1. Red Dead Online’daki normal el Kamerasını veya yeni Gelişmiş Kamerayı kullanarak yeni Naturalist içeriğinden herhangi birini veya Naturalist güncellemesinden önce var olan herhangi bir vahşi yaşamı içeren bir fotoğraf çekin
2. En iyi çalışmanızı Social Club’a yükleyin
Duraklat Menüsü içinde, Social Club’e girip en sevdiğiniz fotoğraflarınızı Social Club Hesabınıza yükleyin
3. Katılımızı Belirtin
Telefonunuzda veya PC’nizde Social Club’a giriş yapın ve fotoğrafınızı #Naturalist ile etiketleyin. Tüm başvurular 7 Eylül’de 23:59:59’a kadar alınmış olmalıdır

İPUÇLARI

Natüralist olmak yarışmaya katılmak için bir gereklilik olmasa da, Harriet’s Shop’taki Blending Toniği, vahşi hayata yaklaşmada oldukça faydalı olabilir.

Efsanevi postları Gus’a götürmek, Elde Taşınabilir veya Selfie özelliğini kullanarak bir tekli veya grup moda çekimi için mükemmel kıyafeti oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Hareketsiz hayvanlar, Kement kullanılarak yeniden konumlandırılabilir, böylece çekimlerinizi ayarlayabilirsiniz

Çekimden önce biraz yer açmak için oyun içindeki makaranızdan birkaç eski fotoğrafı silmek isteyebilirsiniz.

Bir arkadaşınızdan size yardım etmesini isteyin, o mükemmel yırtıcı hayvan saldırısı için insan yemi gibi davranıyor ya da çekiminizi ayarlarken sakinleşmiş bir hayvanı canlandırıyor olsun.

Natüralist olarak nasıl seviye atlayacağınızla ilgili daha fazla ipucu için Community Naturalist Guide’a bakın.

Ayrıca, adayların fotoğraflarının seçilip seçilmediğini kolayca bildirebilmemiz için, Social Club hesap ayarlarınızdaki iletişim e-posta bilgilerinizin güncel olduğundan emin olmalarını lütfen hatırlatmak isteriz. Herkese iyi şanslar – hepinizin fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yarışma belirli ülkelerde ve yasak olan bölgelerde geçersizdir. Resmi kurallar ve uygunluk ayrıntıları için bu adrese göz atın:

https://socialclub.rockstargames.com/events/contests