Bu hafta 13 Nisan’a kadar iki katı XP kazanmak için kendinizi hazırlayın. Red Dead Online, her biri sizi round başlangıcında bir avuç dolusu fırlatma bıçağı ile silahlandırılmış olarak gören Featured Series’e 4 yeni harita sunuyor. Birisiyle mücadele ederken pompalı tüfeklere dikkat edin. Bu haftanın Featured Series’inde veya herhangi bir hesaplaşma modunda yerinizi alın.

(Pike’s Basin)

Pike’s Basin’in kurak iklimlerinde güzel bir eski moda bölge savaşı mevcut. Kurallar basit: Kazanmak için en çok bölgeyi ele geçir ve hakimiyetini sürdür. Hayatta kalmak ve dayanmak işin zor olan kısmı.

(Stillwater Creek)

Stillwater Creek’in uzun otlu ve karanlık sularındaki sahipsiz ganimetleri ele geçirip rakiplerinizi alt etmek için onları takımınızın üssüne götürün. Artık bu yeni Hesaplaşma haritasındaki oyuncular mini-map’te görünmüyor.

(Roanoke Valley)

Annesburg Madenleri’nin hemen kuzeyinde, Büyük New Hanover eyaleti ölümcül bir ele geçirme oyununa ev sahipliği yapıyor. Aynı anda onlardan çalarken stoklarınızı rakiplerinize karşı koruyunuz. En çok çalan takım kazanacaktır. Artık bu yeni Hesaplaşma haritasındaki oyuncular mini-map’te görünmüyor.

(Kamassa River)

Kıvrımlı Kamassa Nehri’nin sakin suları bu çılgın ve patlayıcı modun temelini oluşturmaktadır. Tüm oyuncular bir paketle yola çıkarlar – amaç verilen paketi rakibinin kampına ölmeden götürmektir. Hangi takım oyun sonuna kadar en çok paketi veya tüm paketlerini rakibinin kampına götürürse düşman üssünü yok edecektir. – Artık bu yeni Hesaplaşma haritasındaki oyuncular mini-map’te görünmüyor.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde gelecek olan 2 yeni Hesaplaşma modu için gözlerinizi açık tutun.