Tüyler Ürpertici Zavala Palası, Yeni At Maskeleri, Moonshine Bar Teması ve Daha Fazlasını Elde Edin

Mevsimsel ürpertiyi hissedip, ovalarda duyulan ürpertici ulumaları mı duyuyorsunuz? Korkunç haberler, Halloween Pass ile Red Dead Online’a doğru geliyor. Ayrıca: Wheeler, Rawson & Co. Club üyeliği tüm oyuncuları ücretsiz sezonluk hediyelerle ödüllendirmek için geri dönüyorlar.

Halloween Pass, 16 Kasım’a kadar bugün geçerli olan, 20 seviyede korkunç ödüllerle dolu, satın alınabilir, sınırlı süreli bir yükseltmedir. Halloween Pass şunları içerir:

İskelet Zavala Palası

Taşlaşmış Flayed Bison ve renkli Boyalı Koç Atı Maskeleri

Mezarlık ve Terkedilmiş Malikane Arka Planları gibi Ürkütücü Fotoğraf Stüdyosu Arka Planları

Moonshine Barınız için Gotik Dekor Teması

Darağacı Göz Bağı

Wheeler, Rawson & Co. Club’a ücretsiz ve otomatik üyelik yoluyla tüm oyunculara – Phantom Buck At Maskesi ve Noir Geliştirilmiş Kamera filtresi gibi – daha da fazla ödül verilebilir.

Halloween Pass’ı Wheeler, Rawson & Co. kataloğu veya İlerleme menünüz aracılığıyla satın aldığınızda, mevcut Pass Rütbenize kadar tüm Halloween Pass Ödülleri anında aktarılır. Halloween Pass sezonu boyunca – bugünden 16 Kasım’a kadar – açtığınız her şey, Halloween Pass sona erdikten sonra sizde kalır.

The Halloween Pass ve Wheeler, Rawson and Co. Club Rewards hakkında daha fazla ayrıntı için Red Dead Online sitesine göz atın.