Sinsice Dolaşan Efsanevi Panterler, Halloween Pass, Dead of Night ve Dahası

Cadılar Bayramı ruhu, etekleri ve dağları, çölleri ve bataklıkları, hem kasabaları hem de şehirleri süpürüyor. Red Dead Online’da bu hafta iki yeni efsanevi hayvanı avlayın, yepyeni Halloween Pass’ı elde edin, yeni Dead of Night Modu’na katılın ve Cadılar Bayramı yaklaşırken çok daha fazlasını yapın.

Bir çift tepe avcısının evlerini yerel bataklıklarda yaptıkları ve en yetenekli yerel avcılardan bile kaçtıkları söyleniyor. Nightwalker Panterleri, Bolger Glade yakınlarındaki sis ve alacakaranlık gölgelerini çevreleyen bitki örtüsünde saklanırlarken; Albino Ghost Panterleri de Bluewater Marsh ve çevresinde geyik avlarlarken görüldüler.

Nightwalker ve Ghost Postlarını, iyi bir para karşılığında satmak için Gus’ın Tuzakçı Mağazasına getirin. Bu da, satın alabileceğiniz yeni Giysi Setlerinin kilidini açacaktır – arkadaşlarınızı gösterişli cesaret hikayeleriyle yeniden canlandırırken onları gururla giyin.

HALLOWEEN PASS

Cadılar Bayramı, tüm kıyamet ve kasvetin yanı sıra Halloween Pass’i de beraberinde getiriyor. Halloween Pass, 20 seviyede Ödüller sunan, satın alınabilir sınırlı süreli bir yükseltmedir. İlerledikçe özel temalı kıyafetler, eksiksiz silah çeşitleri, korkunç Fotoğraf Stüdyosu Arka Planları, Moonshine Barınız için Gotik bir yenileme, Gelişmiş Kameranız için filtreler ve çok daha fazlasını kazanın.

Geçerli Geçiş Sıralamanıza kadar tüm Halloween Pass Ödülleri, Halloween Pass satın alındığında anında açılır. Geçiş etkinken kilidini açtığınız her şey – bugünden 16 Kasım’a kadar – Halloween Pass sona erdikten sonra da devam edecek.

Bu hafta Halloween Pass satın aldığınızda, seçtiğiniz ücretsiz bir silah parçası için size bir Ödül kazandıracak. Bu hafta Madam Nazar’la karşılaştığınızda, tüm Cadılar Bayramı Maskelerinin geri geldiğini fark edeceksiniz, sadece sınırlı bir süre için de olsa – birini taktığınızda 10 Zehirli Bıçak ve seçtiğiniz ücretsiz Yetenek Kartı için bir Ödül alacaksınız. Bir Rol üstlenen tüm oyuncular, 2.000 Kulüp XP’si ve Çit’teki bir silah için %50 indirim teklifi alacaklar.

YENİ DEAD OF NIGHT MODU

Yepyeni Dead of Night modu, dört takımı birbirine ve The Dead’e karşı korkunç bir hayatta kalma mücadelesine sokuyor. Puanlar, rakip oyuncuların ölümüne neden olmak için daha yüksek puan çetelesi ile The Dead’i almak için atılır.

Doğaüstü yeteneklere ve rekabet avantajına sahip olmak için bir Gece Avcısı maskesi bulup çalın. Önümüzdeki yedi gün içinde herhangi bir zamanda bir Dead of Night bölümü tamamlayarak üç katına çıkın ve 3 Savaş Baltası, 10 Geçici Ateş şişesi ve 25 Yanıcı Mermilerden oluşan bir bakım paketi kazanın.

CANLICILIK ÇALIŞMALARI

Harrietum Officinalis bitkilerini toplayın ve tamamen farklı bir içerikten oluşan dönüşümsel bir yolculuğu tamamlamak için Opossum Canlıcılık Çalışmaları Broşürünü satın alın. Ayrıca, bu haftayı 26 Ekim’e kadar ücretsiz Hızlı Seyahat ile keşfedin.

CADILAR BAYRAMI İNDİRİMLERİ

Bölgelerdeki mağazalarda ve dükkanlarda aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli indirimler sunulmaktadır:

  • Ödül Avcısı, Tüccar, Koleksiyoner ve Natüralist Rollerinden 5 Altın Külçe
  • Moonshiner Rolünden 10 Altın Külçe
  • Moonshine Kulübenizin ücretsiz taşınması
  • Tüm Rol Öğelerinde %40 indirim
  • Tüm Wilderness Outfitters içeriklerinde %40 indirim
  • Tüm Yakın Dövüş Silahlarında %30 indirim

Buna ek olarak, 16 Kasım’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz Tek Fişeklik, ayrıca Çift Fişeklikde %50, Lüks Kamp Ateşi’nde %50 ve Geliştirilmiş Yay’da %30 indirim kazanacaklar.