Red Dead Online’da İki Efsanevi Hayvanın İzine Düşün

Aya baktığınız zaman uzakta, ulumalardan oluşan bir koro duyabilirsiniz –Efsanevi Red Streak Çakalı, Pike’s Basin çevresinde görülmüştür ve kanyonun kayalık uçurumlarını ve çorak tabanını takip etmesiyle bilinir.

Son zamanlarda, Efsanevi Midnight Paw Çakalı da Strawberry’in güneydoğusundaki topraklarda umarsızca dolaşır. Eşsiz sarı gözleri ve siyah kürkü ile bölgedeki sık görülen çakallardan kolayca ayırt edilir.

Harriet, bu gizemli hayvanlar hakkında daha fazla bilgi edinmeye hevesli, bu yüzden hayvanları inceleyin ve anında para kazanmak ve Naturalist Rolü için XP kazanmak için örneklerini vitrine geri getirin.

GUS’UN TUZAK MAĞAZASI

Bu iki Efsanevi Hayvan, Smithfield Saloon’da zaferinizi kutlarken her ikisinin de dikkatleri üzerinize çekebilecek Red Streak ve Midnight Paw Montu‘nun işlenmesine elverişli.

Anlaşmayı tatlandırmak için, 18 Ağustos’tan önce bu yeni Efsanevi Çakal Montlarından birini üretin ve seçtiğiniz ücretsiz bir Mont için ek bir Ödül kazanın.

YENİ EKLEMELER

Wheeler, Rawson & Co. Kataloğuna kalıcı olarak aşağıdakiler dahil birçok yeni ürün eklendi:

  • Molina Bluz
  • Corrales Gömlek
  • Hinxman Şapka
  • Filera Şapka
  • Penstock Pantolon
  • Daventry Ceket
  • Blackgrave Mont

BONUSLAR, TEKLİFLER & ÖDÜLLER

Harriet’in Nişan Alma Görevlerinde şimdiye kadar istenen tüm Efsanevi Hayvanların izine düşüp avlayan oyuncular, 40 veya altındaki seviyede ücretsiz bir At ödülü kazanacaklar.

Ödül Avcıları ve Tüccarlar da 18 Ağustos’a kadar %50 bonus RDO$ ödemeleri sayesinde oldukça para kazanmaya devam edecekler.

Bu arada, bu arayışlardan herhangi birini almak isteyenler, hem Kasap Masası hem de Ödül Avcısı Lisansının maliyetinden 5 Altın Külçe ve tüm Ödül Avcısı ve Tüccar Kıyafetleri, Atlar, Silah Kaplamaları ve Ödül Avcısı Vagonları, Av Vagonları ve tüm Tüfeklerde (Fil Tüfeği hariç) %30 indirim elde edebilirler.

Henüz Red Dead Online’a katılmadıysanız, aşağıdaki tek seferlik hediyeleri almak için 21 Eylül’den önce oynayın ve yeni Teklifler ve Ödüller için Avantajlar bölümünü sık sık kontrol ettiğinizden emin olun:

Naturalist Rolünde herhangi bir Novice or Promising Öğesinde %30 indirim teklifi

Ücretsiz Sakinleştirici Varmint Kartuşları Ödülü

Revolver’da %30 indirim teklifi

2.000 Naturalist XP için ödül
Ücretsiz Efsanevi Hayvan Feromonu Ödülü
Ücretsiz Yetenek Kartı Ödülü

Naturalist olmak ve kendi ev ortamlarında vahşi hayvanlar üzerine araştırma yapmak başlı başına bir ödüldür, ancak aşağıdaki tek seferlik hediyeler de dahil olmak üzere birçok başka avantaj vardır:

Bir Naturalist olun ve ücretsiz bir Rol Aksesuarı, Kıyafet veya İfade için Ödül kazanın

Bir Hayvan Nişan Görevini tamamlayın ve Farnholme Çift Fişekliğinin eşsiz bir renk tonunu kazan kazanın

Herhangi bir hayvanı sakinleştirip örnekleyin ve Gila Canavar Kampı Bayrağını kapın

Bir Wilderness Kampı satın alın ve Hazine Haritası ödülünü kazanın

En son özel bonusların bir özeti için Social Club Events sayfasını ziyaret edin ve ayrıca oyun içi Avantajlar menüsünden veya çevrimiçi Wheeler, Rawson ve Co. Kataloglarının Teklifler ve Ödüller bölümünden mevcut aktif Teklifleri ve Ödülleri istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Ek olarak, Prime Gaming’e bağlı oyuncular, bir Kamp Köpeğinde %50, Çadırda %50 ve Seviye 15’in altındaki bir Yelekte %50 İndirim – ve ayrıca Kamp Kasalarında veya herhangi bir Postanede Özel Sağlık Tedavileri, Özel Yılan Yağı, Özel Miracle Tonik ve Özel Bitter’in 10 katı veriyor.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteği’ne bakın.