Ayrıca Kulüp Üyeleri için Ödüller ve Dahası

Red Dead Online’daki içki kaçakçıları, bu hafta tüm Moonshine Hikaye ve İçki Kaçakçılığı Görevlerinde İki Kat RDO $ ve Rol XP ödemelerinin yanı sıra Moonshine Kulübelerinin yerini %50 indirimle değiştirebilecekler. Bu arada, Natüralistler için haberlerimiz var – Naturalist Serbest Dolaşım Etkinlikleri iki kat RDO $ ve Rol XP’si veriyor.

HESAPLAŞMA MODLARINDA ÇİFTE XP VE ALTIN ÖDÜLLERİ

Şimdi, rekabetçi becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir zaman: bütün Hesaplaşma Modları ve Yarışlar, 25 Ocak’a kadar normal XP ve Altının iki katını veriyor.

Bu hafta Red Dead Online oynayan herkes, seyahatlerinde onlara yardımcı olmak için 3.000 Kulüp XP ve 5 Etkili Sağlık İksiri alacak. Outlaw Pass No. 4’e sahip olan oyuncular, ücretsiz bir Gömlek ve Şapka (her ikisi de Seviye 15’in altında) karşılığında iyi Ödüller ve seviye kısıtlaması olmayan ücretsiz bir Yelek alacaklar. Bu arada, Kulüp Seviyesi 50’yi zaten geçmiş olan herkes, seçtikleri bir Rol Dışı Broşürde %40 indirim fırsatı elde edecekler.

Çoklu Atlarda %30 İndirim

Bütün Tabancalarda %30 İndirim

Bütün Silah Kemerleri ve Kılıflarında %40 İndirim

Bütün Paltolarda %40 İndirim

PRIME GAMING AYRICALIKLARI

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları şu ödülleri alacaklar:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • İşlenmiş Ametist Bounty Vagon Kaplaması

Ayrıca, 15 Şubat’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, LeMat Revolver’ın ve seçtikleri bir Pançoda yarı fiyatına indirim teklifleri, ücretsiz bir İkinci Silah Kılıfı hediyesi ve ayrıca Yüksek Hız ve Patlayıcı Revolver Kartuşlarının her biri için 100 mermi alacaklar.