Red Dead Online’da Üç Yeni Tekli Oyun Görevi

Red Dead Online’da sınırda dolaşan tüm işçileri ve kiralık katilleri çağırın: üç yeni tekli oyun görevi artık telgrafla edinilebilir. Sadece “J” olarak bilinen gizemli bir kaynaktan gelen Yeni Bir İş Fırsatı görevleri, parasal ödül için tehlikeli görevleri ve görevleri tamamlamaya istekli oyuncular içindir.

A ONE HORSE DEAL

Braithwaites, Emerald Ranch’ten ödüllü, evcilleşmemiş beyaz bir Arap yarış atı satın almak için bir anlaşma yapıyor. Göreviniz anlaşmaya engel olmak, öngörülemeyen canavarı evcilleştirmek, atı görev aldığınız kişiye teslim etmek olacak. Bu çok değerli bir at, bu yüzden korumaların peşine düşmesini bekleyin.

RICH PICKINGS


Söylentilere göre, Saint Denis belediye başkanı, Amerika’ya kaçırılan el konmuş mücevherlerle ceplerini doldurmakla meşgul. Belediye Başkanı, zulasını sıkı korunan malikanesinde saklıyor – içeri girin, mücevherleri kapın ve tek parça halinde geri dönün.

OUTRIDER

Bir vagon, Brittlebrush Trawl’dan dışarı çıkıyor ve yetenekli bir kişinin yolda saldırganlara ve engellere karşı destek sağlamasını gerektiriyor. At sırtında mı yoksa pompalı tüfekle mi eşlik edeceğiniz size kalmış, ancak arabacı ölürse, vagonu gerekli herhangi bir şekilde hedefine götürmek sizin sorumluluğunuzdadır ve kargo hakkında çok fazla soru sormayın.

Her yeni görev üç zorluk seviyesi içerir ve her tekrarlamak daha zor hale gelecektir. Yeni Bir İş Fırsatını başlatmak için, herhangi bir yerel Postanede veya Kamp Kilit Kutunuzda posta kutunuzu kontrol edin. Ve tüm yalnız sınır kaşifleri için, bu üç görev yalnızca tekli oyundur. Yola çıkmadan önce ilgili tüm bilgileri edinmek için Çantanızdaki telgrafı görüntüleyin. Ve gelecekte yeni görevler için gözünüzü dört açın.