Ölü veya Diri Hedefler için Ödüller Kazanın ve Bu Hafta Ödül Avcısı Bonuslarından Yararlanın

Yerel gazeteler suç ve şiddet haberleriyle dolup taşıyor. Kanun kaçakları kontrolden çıktılar ve onları adalete teslim etmek siz dahil bütün Red Dead Online oyuncularına düşüyor.

Efsanevi ve Kötü Şöhretli hedefler de dahil olmak üzere tüm Ödül Avcısı Görevleri, bu hafta kovalamacaya çıkacak kadar cesur olanlara iki kat Rol XP’si sunarken, Manhunt ve Day of Reckoning gibi sizi arkadaşlarınızla karşı karşıya getirecek tüm Ödül Avcısı Serbest Dolaşım Etkinlikleri, önümüzdeki yedi gün için 1.5 Kat RDO$ ve Rol XP’si kazandırıyor.

Kart taşıyan tüm Prestijli Ödül Avcıları, bir Hazine Haritası ve 100 adet Yüksek Hızlı Tüfek Cephanesi alacak. 30. Seviyeye ulaşan ve Rol XP’lerini Altın karşılığında takas etmek isteyen Deneyimli Ödül Avcıları, bu hafta her zamankinden iki kat fazla kazanacak ve her 10.000 Ödül Avcısı XP için 50 yerine 1 Altın Külçe takas edecek. XP’nizi Altın ile takas etmek için oyunun duraklatma menüsünün Progress bölümüne girin, Ödüllerinizi açın ve Bounty Hunter Award’a gidin.

Bu haftayı resmi olmak ve lisanslı bir Ödül Avcısı olmak isterseniz, hayatta kalmanıza ve gelişmenize yardımcı olmak için 25 Fırlatma Bıçağı ve 50 mermilik Split Point Repeater Tüfeği Cephanesi alacaksınız. Denemelerinizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, harita genelindeki Ödül Avcısı Panoları, 7 Haziran’a kadar Prestijli Ödül Avcısı Lisansını 3 altın külçe indirimle veriyor.

Tüm bu aksiyona hazırlanmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kafanıza takmayın – Rollere özel olanlar hariç tüm atlar ve silahlar için tüm Seviye gereksinimleri bu haftalık olmayacak.

Tüm Rekabetçi Mücadele Serbest Dolaşım Etkinliklerinde 2 Kat XP

Rekabetçi ruhuna uygun olarak, Yay, Kafadan Vuruş, At Üstü, Uzun menzilli ve Tabancalı Öldürme Mücadeleleri, Balık Tutma Mücadeleleri ve Vahşi Hayvan Öldürme Mücadeleleri dahil tüm Rekabetçi Serbest Dolaşım Etkinlikleri, normal XP’nin iki katını verecekler.

İndirimler ve Satışlar

Tüccarlar ve yerel satıcılar, yedekte silahla dışarı çıkan ve tutsakları geri getirenlere yönelik her türlü indirim sunuyorlar. Beş eyaletteki Ahırlarda tüm Bolaslarda ve Breton Atlarında, Geliştirilmiş Eyerler ve Ödül Avcısı Vagon Renkleri satışlarında %50’ye varan indirimler var. Tam liste için aşağıyı okuyun ve en iyi ürünlerle ilgili en son fırsatlar için Kataloğunuza göz atın.

Sınırlı Süreli Eşyalar

Dillehay Şapka

Benbow Ceket

Tied Pantolon

Calhoun Botlar

Darned Uzun Çoraplar

Woodland Eldivenler

Haftanın İndirimleri

  • Bolaslarda %50 İndirim
  • Prestijli Ödül Avcısı Kıyafeti, İfade ve Ödül Avcısı Vagon Renklerinde %30 İndirim
  • Geliştirilmiş Eyerlerde %30 İndirim
  • Breton Atlarında %40 İndirim
  • Çifte Fişekliklerde %30 İndirim
  • Gömlek, Korse ve Elbiselerde %30 İndirim