Festival dekoru, ücretsiz hediyeler, sezonluk indirimler ve dahasıyla tatil ruhuna girin

Mevsimsel bir soğuk eyaleti kasıp kavuruyor, yoğun kar yağışı ve beraberinde ısınan Tatil ruhunun canlandırıcı çekimini getiriyor. Saint Denis sokakları ve binaları çelenkler, ışıklar ve bolca süslemelerle süslendi; Barlar ve Moonshine Kulübeleri de çelenk ve süslerle dolu.

MEVSİMLİK HEDİYELER VE EŞYALAR

Sert hava koşulları ortaya çıktığında, ücretsiz bir hediye seti almak için Duraklat Menüsü’ndeki Avantajlar sayfasını ziyaret edin – sizin için, soğuk hava koşullarından koruyacak ücretsiz bir ceketin verildiği ve ücretsiz Repeater tüfeğin olduğu bir Kupon olacak.

Tatil, yepyeni Winter Evans Repeater versiyonunu sadece bu haftaya kadar ücretsiz olarak dağıtan yerel Silah Mağazalarının sert ruhlarını bile yumuşatıyor. Hazır oraya gitmişken, İkili Namlu Av Tüfeğinin, Seviye kilidi kısıtlamalarının geçici olarak kaldırıldığı mevsimsel Krampus Pompalı Tüfeğini almayı da düşünün.

YENİ TÜRKMEN ATLARI

Eyaletlerdeki ahırlar, Gri, Siyah, Kestane ve Perlino çeşitleri dahil olmak üzere bir dizi çekici yeni Türkmen cinsi sunuyor.

TATİL HESAPLAŞMA MODLARI

Birkaç arkadaşınızı alın ve bu hafta Make It Count – Bow & Arrow ve Last Stand gibi normal RDO$ ve XP kazançlarını üç katına çıkaran oyunları oynayarak küçük bir rekabetle kutlayın.

ÖDÜL AVCISI BONUSLARI

Ödül Avcıları ve Prestijli Ödül Avcıları, karakterleri için iki kat XP’den ve kaçak tutuklamanın her türdeki Rol ilerlemesinden yararlanabilir. Bu, Ödül Hedeflerinin kaldırılmasını ve Serbest Dolaşımdaki Ödül Avcısı Etkinliklerini oynamayı içerir.

Ayrıca, yüksek seviyeli Ödül Avcıları, 13 Ödül Panosunun her birinden farklı bir Kötü Şöhretli Ödül görev dizisinin üstesinden gelebilir, bunların hepsinde tek başınıza veya Ekibinizle ile başlayabileceğiniz 3 bölümlü bir görev yer alır.

TATİL İNDİRİMLERİ

Mevsimlik satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Cripps bile tatil havasında, Kamp Temalarından köpek yoldaşlarına ve dahasına kadar Yabani Teçhizat’ta satılık her şeyde %30 indirim sunuyor.

Kalkınan kapitalistler ve kaçakçılar, Kasap Masasının maliyetinden sırasıyla 5 Altın Külçe ve Moonshine Shack’in maliyetinden 10 Altın Külçe, ayrıca tüm Tüccar Vagonlarında (Av Vagonu dahil), tüm Moonshiner Öğelerinde ve Kulübe Yükseltmelerinde %30 indirim fırsatı sunuluyor.

Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunun başka yerlerinde Fişeklik ve Pançolar maliyetlerinde %30, tüm Pompalı Tüfeklerde %40 indirim elde edebilirsiniz. Bu arada tüm ahırlar, tüm Arap, Savaş, İş ve Yarış Atı türlerinde %30 indirim fırsatı sunuluyor.