Ödüller ve Bonuslar, Artı Yeni Katalog Teklifleri ve Daha Fazlası

Tüm bunlar Red Dead Online’da hevesli bir girişimci olmak için iyi zamanlar. 9 Kasım’dan önce herhangi bir zamanda oyuna giriş yapan tüccarlar, 25 ücretsiz Tüccar Malları ödülü kazanırken, aynı şeyi yapan İçki kaçakçıları, bir ücretsiz Mash Yedeklemesi kazanacaklar. Ya bir Tüccar ya da Kaçak içki satışı tamamlarsanız kendinize, Çantanıza her türden nadir ve değerli eşyalarla doldurmanıza yardımcı olacak bir Hazine Haritası kazanacaksınız.

Herhangi bir Rolde 5. Seviyeye veya üstüne ulaşan Red Dead Online oyuncuları ücretsiz bir At (40. Seviye veya daha altı) alacaklardır. Atlar listenizi güçlendirmekle ilgileniyorsanız, tüm Ahırler sınır boyunca %30 indirimlidir.

KATALOG EKLEMELERİ

Bu haftadan itibaren Wheeler, Rawson & Co. Kataloğu, yalnızca sınırlı bir süre için satışa sunulan her türlü giyim tekliflerine sahiptir. İçerdikleri:

Tasman Kıyafeti

Benbow Ceket ve Squat Silindir Şapka

Uzun Palto ve Ekose Şapka

Timsah Derisi Şapka

Manteca Şapka

Gardenia Şapka

Hitched Etek

Bağlı Pantolon

Carver Pantolon

Woodland Eldiven

Ortega Yelek

Strickland Botları

Calhoun Botları

Danube Kıyafeti ve Desenli Bandana’nın sınırlı sayıda renk tonları

Buna ek olarak, 16 Kasım’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz Tekli Fişeklik ödülü ve ayrıca Çift Fişekliklerde% 50, Deluxe Kamp Ateşi’nde %50 ve Geliştirilmiş Yay’da %30 indirim kazanacaklar.